×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czarterem z Wrocławia na Zanzibar


7 stycznia 2018 r. ruszy najdalsza trasa z wrocławskiego lotniska. Będzie to czarterowe połączenie na Zanzibar, które znajdzie się w ofercie biura podróży Itaka.


Loty wykonywane będą raz w tygodniu samolotami typu boeing 737-800, które pomieścić mogą 189 osób na swoich pokładach. Po drodze konieczne będzie międzylądowanie samolotu.

- Loty na wyspę Zanzibar otwierają zupełnie nowy rozdział w działalności naszego lotniska. Pozwolą one poznać magię kontynentu afrykańskiego. Przy tym wszystkim będą ciekawą alternatywą dla popularnych kierunków południowych dostępnych tej zimy z Wrocławia, między innymi Wysp Kanaryjskich i Hiszpanii kontynentalnej, Portugalii, Włoch (w tym Sycylii), Izraela czy Maroka - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Dzięki rozkładowi lotów podróżni udający się na należącą do Tanzanii wyspę, będą mogli zaplanować tygodniowe lub dwutygodniowe pobyty. W tym czasie uda się z pewnością doświadczyć najważniejszych atrakcji tego miejsca: wspaniałych plaż i oferty sportów wodnych, niezwykłej fauny i flory czy w końcu zwiedzić fascynujące miasto Zanzibar. To tam znajduje się Stone Town, które wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.


W sezonie zimowym 2017/2018 z wrocławskiego lotniska dostępnych będzie w sumie pięć kierunków czarterowych: trzy w archipelagu Wysp Kanaryjskich (Fuerteventura, Lanzarote i Teneryfa), jeden w Egipcie (Hurghada) i jeden w Tanzanii (Zanzibar).

fot. Bradclin Photography (flickr.com, CC) 
fot. okładki: Greorgie Pauwels (flickr.com, CC)gość_2e792 - Profil
gość_2e792
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie