W Modlinie otwarto salonik biznesowy

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 grudnia 2015 15:38
6 komentarzy
W Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin otwarty został dziś (15.12) elegancki salon SKYLOUNGE - miejsce dla pasażerów oczekujących najwyższego standardu obsługi.
Reklama

W Modlinie każdego dnia odprawia się prawie 8 tys. podróżnych. Aktualnie 9 proc. z nich podróżuje w celach biznesowych, a 18 proc. prowadzi własne firmy. Jednak oferta biznesowego salonu SKYLOUNGE, dzięki niewygórowanej cenie, jest atrakcyjna i dostępna dla wszystkich.

Z salonu mogą skorzystać wszyscy pasażerowie oraz goście lotniska, bez konieczności okazywania kart pokładowych, ponieważ lokal znajduje się w części ogólnodostępnej terminala (na antresoli). Koszt wstępu to 69 zł od osoby. Dla dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat przewidziane są zniżki. Salon będzie czynny codziennie w godz. 5:00 - 21:30.

//www.pasazer.com/img/images/normal/modlin,salonik,wmi,media%20(1).JPG

- Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego podróżnym, jak i osobom oczekującym na swoich bliskich. Nowością w ofercie jest opcja "priority through security", czyli fast track dla każdego gościa salonu, który korzysta oferty SKYLOUNGE podczas wylotu. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć stania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Salonik jednorazowo pomieści ok. 24 osób, a specjalna salka konferencyjna typu VIP, 6 osób – mówi Julia Kropisz, właściciel salonu.

W standardzie salonu SKYLOUNGE zapewnione są:
 • eleganckie wnętrze, komfortowe kanapy, intymna atmosfera,
 • bufet przekąsek,
 • desery,
 • gorące i zimne napoje,
 • szeroki wybór markowych alkoholi,
 • tablety z dostępem do internetu,
 • nieograniczone czasowo wifi,
 • tv z dostępem do wiadomości z kraju i zagranicy,
 • prasa codzienna, magazyny biznesowe i o tematyce lifestyle,
 • możliwość wynajmu strefy VIP/sali konferencyjnej,
 • bezkolejkowe przejście kontroli bezpieczeństwa "fast track".
//www.pasazer.com/img/images/normal/modlin,salonik,wmi,media%20(3).JPG
- Każdy kolejny tydzień przynosi nowości w naszym porcie, nie tylko coraz większą liczbę odprawianych pasażerów, nowe kierunki lotnicze czy połączenia autobusowe dla podróżujących z innych części Polski. Zmienia się cała przestrzeń: w terminalu i wokół lotniska. Niedawno otworzyliśmy aptekę, w szybkim tempie powstaje duża restauracja przed terminalem, rozbudowujemy parkingi, a dzisiaj uruchomiliśmy salonik biznesowy – obiecaliśmy sobie, ale zwłaszcza pasażerom, że będziemy się stale rozwijać, podnosić poziom obsługi i zwiększać ofertę – i z tej obietnicy wywiązujemy się codziennie – powiedział Piotr Okienczyc, prezes lotniska.

//www.pasazer.com/img/images/normal/modlin,salonik,wmi,media%20(2).JPG
- Nowo otwarty, ekskluzywny salon SKYLOUNGE idealnie wpisuje się w wizerunek naszego lotniska, oferującego zróżnicowany standard obsługi. Dlatego stale się zmieniamy i dostosowujemy do oczekiwań wszystkich przewoźników i pasażerów, również tych najbardziej wymagających – dodał Marcin Danił, Wiceprezes lotniska.

Fot. Lotnisko Modlin
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_76c33 2015-12-23 15:28   
gość_76c33 - Profil gość_76c33
@Tygrysek2 Za mało znasz biznes, jeśli ktoś ma do załatwienia jakąś sprawę w Eindhoven, Barcelonie lub innym mieście gdzie można bezpośrednio dolecieć z Polski LCC przy jednoczesnym braku bezpośredniego połączenia liniami tradycyjnymi to nie będzie kombinował z długimi przesiadkami.
Tygrysek2 2015-12-23 15:22   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
Takie coś w Modlinie, gdzie lata tylko Ryanair (i tak pozostanie) to żart :) Latają tam osoby które chcą oszczędzać, więc nie rozumiem tej decyzji. A żadna szanująca się firma nie wysyła swoich pracowników w delegacje Ryanairem.
gość_072e2 2015-12-18 13:06   
gość_072e2 - Profil gość_072e2
gość_a8272, co w tym strasznego ? ładnie ubrane, fajne służbowe mundurki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama