Czekoladowe serca airberlin od Lindta

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 kwietnia 2015 10:28
Szwajcarski producent Lindt dostarczy nowe czekoladowe serca dla pasażerów linii airberlin. Personel pokładowy tego przewoźnika rozdaje te słodycze przy wyjściu z samolotu podróżnym oraz przed lądowaniem w klasie biznes.
Reklama

airberlin rocznie rozdaje swoim pasażerom około 13 mln czekoladowych serc. Każde z nich waży ok. 20 gramów i jest zrobione z mlecznej czekolady o zawartości kakao nie mniejszej niż 30 proc.

- Czekoladowe serca to nieodłączny element naszej marki. Wyrażają one nasze ciepłe uczucia i pozwalają na to, by każdy z naszych gości po opuszczeniu samolotu mógł zabrać z sobą do domu trochę tego ciepła. Jesteśmy zachwyceni, że nawiązaliśmy współpracę z tak znanym producentem jak Lindt w ramach produkcji prawdopodobnie najpopularniejszego upominku lotniczego na świecie - mówi cytowany w komunikacie prasowym Andre Rahn, wiceprezes airberlin ds. marketingu.


Nowe czekoladowe serca produkowane przez Lindta są rozdawane pasażerom od dziś (8.4) na trasach krótko- i średniodystansowych. Na trasach długodystansowych pasażerowie klasy biznes otrzymują je już podczas podejścia do lądowania.

Poza czekoladowymi sercami Lindt dostarcza również produkty do sklepu pokładowego airberlin, w tym m.in. trufle czekoladowe, tabliczki czekolady i desery. Wkrótce pasażerowie klasy biznes otrzymają słodycze tego producenta do kawy lub herbaty.

fot. airberlin

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama