×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta: 2 nowe trasy z USA do Wielkiej Brytanii


Linia Delta Air Lines, we współpracy z Virgin Atlantic, ogłosiła uruchomienie w sezonie letnim 2015 dwóch nowych połączenia z USA do Wielkiej Brytanii.Pierwszy rejs z Newark do Londynu Heathrow został zaplanowany na 28 marca 2015 roku. Nowy rejs zastąpi jedną z dwóch rotacji linii Virgin Atlantic na tej trasie.
Loty będą odbywały się raz dziennie. Samolot będzie startował z Newark o godzinie 19:10, w Londynie wyląduje o godzinie 7:30 następnego dnia. Rejs powrotny z lotniska Heathrow został zaplanowany na godzinę 9:30, w Newark spodziewany jest o godzinie 12:30 lokalnego czasu. Delta będzie obsługiwać trasę Boeingami B767-300ER lub B767-400ER.


Pierwszy rejs z Nowego Jork (JFK) do Manchesteru został zaplanowany na 1 lipca 2015 roku. Trasa ta będzie również obsługiwana we współpracy z Virgin Atlantic.
Rejsy do Manchesteru będą się odbywały raz dziennie. Samolot będzie startował z Nowego Jorku (JFK) o godzinie 22:25, w Manchesterze wyląduje o godzinie 10:30 następnego dnia. Rejs powrotny z lotniska w Manchesterze został zaplanowany na godzinę 12:00, a na lotnisku JFK spodziewany jest o godzinie 14:50 lokalnego czasu. Przewoźnik będzie obsługiwać trasę Boeingami B757-200(WL).

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
gość_c1b03 - Profil
gość_c1b03
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie