Delta poleci z Los Angeles do Brisbane

26 lutego 2024 09:10
Amerykańska Delta uruchomi sezonowe połączenie z Los Angeles do Brisbane. Inauguracja lotów zaplanowana jest na 4 grudnia 2024 roku.
Reklama

Delta będzie latała pomiędzy drugim największym miastem w Stanach Zjednoczonych a trzecim w Australii trzy razy w tygodniu. Rejsy do Brisbane będą realizowane w poniedziałki, środy oraz piątki, natomiast powroty do Los Angeles w środy, piątki oraz niedziele. Do obsługi trasy amerykański przewoźnik wykorzysta samoloty typu Airbus A350-900, które będą latały według następującego rozkładu:

  • Los Angeles - Brisbane
  • DL93 Los Angeles 23:10 – 7:45+2 Brisbane (1-3-5--)
  • DL92 Brisbane 10:45 – 6:15 Los Angeles (--3-5-7)

Delta będzie drugim przewoźnikiem oferującym bezpośrednie loty pomiędzy oboma miastami oraz czwartym łączącym trzecią największą australijską metropolię ze Stanami Zjednoczonymi. Na tę chwilę codzienne rejsy na trasie Los Angeles – Brisbane oferuje australijski Qantas, natomiast United Airlines realizuje codzienne loty do San Francisco. Ponadto American Airlines uruchomi pod koniec października br. rejsy do Brisbane z Dallas/Fort Worth. Będzie to również jedno z najdłuższych połączeń lotniczych na świecie.


Brisbane będzie również trzecim miastem na kontynencie australijskim w siatce połączeń Delta Air Lines. Amerykański przewoźnik oferuje z Los Angeles dwa rejsy dziennie do Sydney, a także raz jeden lot dziennie do Auckland. W sezonie zimowym dla półkuli południowej częstotliwość rejsów jest redukowana kolejno do jednego rejsu dziennie do największego miasta w Australii oraz do trzech lotów tygodniowo do największego miasta w Nowej Zelandii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy