Lotnisko Modlin z certyfikatem ULC

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
7 lipca 2014 14:55
24 komentarzy
Reklama
3 lipca tego roku, decyzją prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Lotnisko Warszawa-Modlin już po raz trzeci otrzymało Certyfikat Lotniska Użytku Publicznego. Certyfikat został przyznany na okres trzech lat.

- Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaświadcza, że posiadacz tego certyfikatu spełnia wymagania przepisów certyfikacji (…) i został uznany za zdolnego do prowadzenia działalności w lotnictwie cywilnym związanej z zarządzaniem lotniskiem użytku publicznego i zapewnieniem bezpiecznej eksploatacji lotniska (…) – można przeczytać w certyfikacie.

- Proces certyfikacyjny lotniska, zakończył się wynikiem pozytywnym i potwierdził, że Lotnisko Warszawa-Modlin (EPMO) jest przygotowane do bezpiecznego wykonywania wnioskowanych operacji lotniczych (…), a także posiada odpowiednią infrastrukturę, wyposażenie, potencjał ludzki i procedury operacyjne, niezbędne dla zapewnienia bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych - stwierdzono w uzasadnieniu decyzji.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
infomodlin 2014-07-09 20:56   
infomodlin - Profil infomodlin
mietek@ cenna uwaga koledzy poniżej zapomnieli o jednej rzeczy, lotnisko nie tylko zarabia na liniach lotniczych ważnym źródłem dochodu są : parkingi, wynajęcie lokali, reklama na terminalu i parę innych rzeczy z tego są dobre pieniądze.........
mietek 2014-07-09 15:52   
mietek - Profil mietek
Ale lotnisko ma jeszcze inne przychodu poza przychodami od linii lotniczych.
gosc_2a606 2014-07-09 15:41   
gosc_2a606 - Profil gosc_2a606
@gosc_bbbba stawki za pasażera wylatującego to przy tegorocznym ruchu koło 22 zł zł, ale od tego mogą być rabaty i pewnie takie są. Za to port sporo zarobi na najmie powierzchni komercyjnej i parkingach. Nie ma co narzekać, że niskie, bo zarabiają na dużym obrocie a przecież koszty są praktycznie stałe.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy