×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław: Styczeń 5 proc. na plusieW styczniu Port Lotniczy we Wrocławiu obsłużył 118 797 pasażerów, co jest wynikiem o 5,2 proc. lepszym niż w styczniu ubiegłego roku. Najwięcej podróżnych przybyło w sektorze połączeń niskokosztowych – 6,7 proc. Rozwijają się również połączenia dla biznesu, zanotowano tu o 5,6 proc. pasażerów więcej.


Styczniowy wynik oznacza dla Portu Lotniczego Wrocław utrzymanie stabilnego rozwoju z dobrą prognozą na przyszłość. W najważniejszych sektorach połączeń wciąż notowane są wzrosty.

Z połączeń niskokosztowych skorzystało w styczniu 74,2 tys. podróżnych, co daje o 6,7 proc. lepszy wynik, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Bardzo dobrze wypadł sektor sieciowych połączeń międzynarodowych, z których najczęściej korzystają pasażerowie podróżujący w interesach. W styczniu z tych połączeń skorzystało ponad 21 tys. podróżnych, co przekłada się na 5,6 proc. wzrostu, to potwierdza wcześniejsze przewidywania lotniska.
  
Piotr Bożykgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie