Wrocław nagradza podróżników

28 czerwca 2013 15:59
Reklama
Port lotniczy we Wrocławiu zachęca do wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania są przewodniki podróżnicze, a jeśli praca zyska głosy innych pasażerów, może zostać opublikowana w jednym z wydań lotniskowego magazynu ,,Hi Fly" lub "Przewodniku Wrocławskich Odkrywców".
Blog ,,Gorące połączenia z Wrocławia" prezentuje wspomnienia pasażerów latających z wrocławskiego lotniska. Pod adresem wroairport.pl znajdziemy miejsce, w którym osoby latające z Wrocławia opowiadają historie swoich podróży i ciekawe wspomnienia.

- Jesteśmy pod wrażeniem historii opowiadanych przez naszych pasażerów i nadesłanych zdjęć. Już od pierwszych dni widać, że pomysł okazał się trafiony i powstaje naprawdę unikatowa kronika podróżnicza. Mamy nadzieję, że historii będzie coraz więcej - mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. - Poza historiami pasażerów, na blogu znajdziemy również te opowiedziane przez znane wrocławskie osobistości, które zgodziły podzielić się swoimi wrażeniami.
Blog to nie tylko kronika wspomnień. To także konkurs, w którym może wziąć udział każdy. Aby nadesłać swoje zgłoszenie, wystarczy za pomocą formularza dostępnego na stronie www.wroairport.pl wysłać od 3 do 5 zdjęć z podróży i odpowiedzieć na kilka pytań związanych z podróżą. Wpis zostanie następnie w atrakcyjnej formie opublikowany na blogu. Co miesiąc autorzy wyłonionych na podstawie głosowania relacji, otrzymają atrakcyjne nagrody. Wybrane, najpopularniejsze wpisy zyskają dodatkowo szansę publikacji w lotniskowym magazynie ,,Hi Fly".
Konkurs "Wrocławscy Odkrywcy" to druga z atrakcji przygotowanych przez port lotniczy Wrocław dla jego pasażerów. Na oficjalnym fanpage lotniska pod adresem www.facebook.com/airport.wroclaw trwa zabawa, w której każdy może opisać swoją wymarzoną podróż. W wyborze trasy ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i czas, ponieważ podróż, która rozpoczyna się i kończy we Wrocławiu może potrwać maksymalnie 7 dni.
Najlepsze pomysły podróżnicze zostaną ponadto opublikowane w specjalnym "Przewodniku Wrocławskich Odkrywców", który zostanie wydany przez lotnisko po zakończeniu zabawy.

- Już pierwsze zgłoszenia do konkursu pokazały, że pasażerowie mają świetne pomysły. Trasy, przesiadki i atrakcje, które proponują mogą naprawdę zainspirować. Uważamy, że każdy powinien spróbować swoich sił jako przewodnik i dać się ponieść wyobraźni - zachęca Monika Półtorzycka-Jon.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy