×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SWISS: Helvetic Airways zamiast OLTPo zawieszeniu lotów przez OLT Express Germany połączenia z Zurychu do Warszawy linii SWISS są częściowo obsługiwane przez linię Helvetic Airways. Na niektórych rejsach Swiss wykorzystuje własne samoloty Airbus A319 i A320. Do tej pory partnerem, który obsługiwał połączenie, było właśnie OLT Express Germany.

- Utrzymamy rozkład lotów do Warszawy, ale na tę chwilę jest zbyt wcześnie, by powiedzieć, jaki typ samolotu będzie je obsługiwał - mówi Sojna Ptassek, rzeczniczka Swiss International Air Lines.

OLT Express Germany wykorzystywało do obsługi rejsów do Warszawy samoloty typu Fokker 100. Helvetic Airways korzysta z maszyn tego samego typu.Dziś (28.01) Helvetic Airways obsłużyły poranne i wieczorne połączenie do Zurychu. Rejs wczesnym popołudniem został obsłużony Airbusem A319 linii Swiss. Jutro rano do Warszawy przyleci A320 SWISS-a, w środku dnia A319, a wieczorem ponownie Fokker 100 Helvetic Airways.

SWISS oferuje codziennie trzy rejsy pomiędzy Zurychem a Warszawą. Dodatkowo szwajcarski przewoźnik ma podpisaną umowę code-share z LOT-em na 10 rejsów tygodniowo na tej trasie. 

Dominik Sipiński
fot. Ingy The Wingy (Flickr.com)gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie