SWISS: Nowe kabiny "SWISS Senses"

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
6 marca 2023 11:00
SWISS zaprezentował całkowicie nowe kabiny w ramach "SWISS Senses".
Reklama
SWISS ma zaoferować swoim klientom zupełnie nowe i bardziej spersonalizowane doświadczenia z podróży "SWISS Senses" od 2025 roku. Głównym elementem nowego produktu jest przeprojektowana kabina floty samolotów długodystansowych. SWISS First, SWISS Business i SWISS Economy zostaną całkowicie przeprojektowane, podczas gdy popularna SWISS Premium Economy, która została wprowadzona w 2022 roku,zostanie zachowana. SWISS będzie stopniowo instalował nowe kabiny w całej swojej flocie długodystansowej od 2025 roku. Jego nowe airbusy A350-900 będą dostarczane z zainstalowanym nowym wnętrzem.

- To najbardziej kompleksowa odnowa kabiny w historii naszej firmy. Jako linia lotnicza klasy premium chcemy w należyty i pełny sposób uwzględnić dążenie naszych klientów do większej indywidualności. A dzięki temu niezwykle wysokiej jakości produktowi możemy nadal spełniać wszystkie nasze wysokie aspiracje - mówi Dieter Vranckx, dyrektor generalny SWISS

Przeprojektowana kabina długodystansowa charakteryzuje się ponadczasową kolorystyką i najwyższej jakości materiałami. Ciepłe i stonowane odcienie, takie jak bordo, antracyt i beż, dają szczególne poczucie komfortu i spokoju. Nowa koncepcja obejmuje również pierwsze w historii SWISS apartamenty, które będą oferowane w SWISS First i części SWISS Business. We wszystkich klasach siedzeń zastosowano również nowe oświetlenie Human-Centric Lighting, które pomaga złagodzić skutki jet lagu. We wszystkich klasach pojawi się również nowy system rozrywki pokładowej z większymi ekranami i opcjami podłączenia osobistych urządzeń klienta.


- Dzięki 'SWISS Senses' sprawiamy, że podróż lotnicza naszych klientów staje się jeszcze bardziej osobistym i zmysłowym doświadczeniem. Dzięki głębokiemu przywiązaniu do szczegółów, nasza nowa kabina długodystansowa zapewni naszym pasażerom szczególne uczucie ciepła i dobrego samopoczucia - przytulne i wygodne, a jednocześnie funkcjonalne środowisko we wszystkich naszych klasach podróży - dodaje Tamur Goudarzi Pour, dyrektor handlowy SWISS.

SWISS First: prywatność zapewniona

Nowe apartamenty SWISS First oferują gościom całkowitą prywatność dzięki zamykanym drzwiom przesuwnym, przestronnej osobistej szafie, dużemu stolikowi, ogrzewaniu i chłodzeniu foteli, bezprzewodowej stacji ładowania oraz ekranowi o szerokości równej szerokości samego apartamentu. Środkowy apartament w kabinie można również skonfigurować tak, aby odpowiadał dwóm osobom podróżującym razem. Ciepłe kolory i drewno w apartamentach dają poczucie komfortu i spokoju w otoczeniu najwyższej jakości. Do nowej kabiny SWISS First zaprojektowano również nowoczesną i przestronną łazienkę. Inspiracją dla tego obiektu jest słynne źródło w Vals w kantonie Graubünden: czarny łupkowy wygląd zewnętrzny i zielone wnętrze, które nawiązuje do świeżej i chłodzącej wody ze źródła.


SWISS Business: dostęp do przejścia z każdego miejsca

Przeprojektowana kabina SWISS Business została pomyślana tak, aby spełnić różnorodne potrzeby. Oprócz "klasycznych" miejsc w klasie biznes nowa kabina oferuje np. podwójne siedzenia dla pasażerów podróżujących razem. Wybrane miejsca można również zamknąć drzwiami przesuwnymi. Wszystkie nowe fotele SWISS Business posiadają ogrzewanie i chłodzenie siedzeń oraz bezprzewodową stację ładowania. Najwyższej jakości materiały w kolorze bordo i antracytu sprawiają, że w kabinie panuje niezwykle przytulna i intymna atmosfera.


SWISS Premium Economy: sprawdzona i godna zaufania

Ciesząca się popularnością klasa ekonomiczna SWISS Premium z większym komfortem i doskonałym serwisem kabiny pozostanie integralną częścią nowych doświadczeń podróży lotniczych. SWISS był pierwszą linią lotniczą w Lufthansa Group, która wprowadziła nowy fotel Premium Economy, który dzięki 48 centymetrom szerokości i prawie jednometrowemu nachyleniu, wyznaczył nowe standardy w branży.


SWISS Economy: optymalna konstrukcja dla większego rozstawu siedzeń

Nowa kabina SWISS Economy będzie wyposażona w nowe i funkcjonalne fotele. Dzięki ich optymalnej konstrukcji zwiększono rozstaw siedzeń. W każdym fotelu znajduje się ponad 13-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, a rozbudowany nowy system rozrywki pokładowej sprawia, że czas spędzony w powietrzu płynie bardzo szybko. Nowe fotele są ponadto wyposażone w schowek na drobiazgi i port USB oraz oferują dodatkowy komfort w pierwszych rzędach siedzeń.

Nowe wnętrza kabin będą instalowane od 2025 roku, początkowo w airbusach A330-300, a później w boeingach 777-300ER. Zamówione nowe airbusy A350-900 będą dostarczane z już zainstalowanymi nowymi kabinami.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy