Nowości w letnim rozkładzie SWISS

29 grudnia 2023 09:25
W nadchodzącym sezonie letnim SWISS uruchomi dwa nowe połączenia z Genewy, jedno z Zurychu, a na wielu trasach zwiększy częstotliwość.
Reklama
Szwajcarski narodowy przewoźnik będzie latał z Zurychu do Koszyc i Kluż-Napoki. Rotacje do słowackiego miasta będą wykonywane w poniedziałki, środy i piątki, a pierwszy lot zaplanowano na 27 marca. Połączenie do Transylwani wystartuje dzień później i będzie realizowane również trzy razy w tygodniu. W sezonie letnim z największego szwajcarskiego lotniska będzie można również polecieć na obsługiwanej dotychczas jedynie w sezonie letnim trasie do Bremy. Zwiększona zostanie również częstotliwość lotów do Alicante, Madrytu, Neapolu, Wenecji i Wilna.


Swiss International Airlines uruchomi również nowe połączenie z Genewy do Oslo oraz będzie operował na dotychczas sezonowych trasach do Kopenhagi i Sztokholmu. Z drugiego największego szwajcarskiego lotniska narodowy przewoźnik zwiększy również częstotliwość lotów do Aten, Brindisi, Brukseli, Katanii, Malagi, Palmy i Walencji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy