SWISS: Darmowy internet dla wszystkich na lotach długodystansowych

Marek Stus - Profil Marek Stus
28 lipca 2023 11:12
Szwajcarskie linie lotnicze udostępnią za darmo podstawowy pakiet internetu na wszystkich lotach transkontynentalnych. Usługa będzie aktywna dla każdego pasażera bez względu na klasę podróży.
Reklama
Bezpłatny dostęp do internetu w samolotach SWISS obsługujących połączenia długodystansowe będzie funkcjonował od 2 sierpnia br. W ramach tej oferty każdy pasażer będzie mógł bez limitów korzystać z popularnych aplikacji służących do wysyłania wiadomości i chatowania, takich jak np. WhatsApp, Facebook Messenger i Telegram. Internet będzie aktywny przez cały lot dla wszystkich urządzeń mających opcję połączenia się z siecią.


Klienci SWISS chcący wykorzystać dostęp do sieci w szerszym zakresie, obejmującym możliwość przeglądania stron internetowych, wysyłania e-maili, pełnego wykorzystywania mediów społecznościowych itp. nadal będą mogli wykupić dostęp do dwóch pakietów: "Wi-Fi 4 godziny" za 25 CHF oraz nieograniczonego "WiFi Premium" w cenie 35 CHF. Z kolei pasażerom podróżującym w klasie pierwszej i posiadaczom najwyższego statusu HON Circle w programie Miles&More internet w opcji premium będzie oferowany, jak dotąd, bez dodatkowych opłat.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama




dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy