×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Kolonia (CGN)


Koeln Bonn Arpt
Lotnisko Kolonia/Bonn znajduje się 15 km na południowy - wschód od Kolonii oraz 20 km na pólnoc do Bonn. Lotnisko składa się z dwóch terminali, pomiędzy którymi kursują autobusy.

Na samym lotnisku znajduje się tylko jeden hotel : Holiday Inn. Natomiast w niedalekiej odległości od lotniska znajdują się : Airport Hotel, Art Hotel Koeln, Quality Hotel Troisdorf i inne.

 • Okazje z Polski na lotnisko Kolonia (CGN)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Kolonia


Jak dojechać na lotnisko Kolonia?


Samochodem:
Autostrada A 59 Köln-Königswinter wiedzie bezpośrednio na lotnisko Kolonia/Bonn (zjazd z autostrady nr 34 'Flughafen')

Kolej/Metro:
Do stacji głównej w Kolonii (Köln Hbf.)można dojechać pociagiem S13 - czas trwania przejazdu ok. 15 min., bilet do nabycia w automatach przed peronami dworca CologneAirport w cenie 2,30EUR. Z lotniska można dojechać pociągiem ICE 714 do Dusseldorfu (110 min.) i Dortmundu (90 min.).
Ekspres regionalny na trasie Mönchen-Gladbach - Koblenz przejeżdza co godzine przez lotnisko.
A także S-bahnem S13 do Troisdorf (10 min.), Kolonia Hansaring (19 min.).
Miedzy dworcem głównym w Düsseldorfie a lotniskiem Kolonia/Bonn kursuje co godzine bezpośredni pociag ICE. Czas jazdy: ok. 36 minut. Cena biletu: 16,80 €

Autobusem:
 • Linia 161 z/do Kolonia Porz Markt jeździ codziennie w zależności od pory dnia średnio co 30 minut. W weekendy zaś nieco rzadziej. Czas podróży to 25 minut. Cena biletu: 2 € z Kolonii.
 • Linia 670 z/do Bonn Hauptbahnhof jeździ codziennie w zależności od pory dnia średnio co 30 minut. W weekendy zaś nieco rzadziej. Czas podróży to ok. 40 minut Cena biletu: dorośli 4,80, dzieci 3,90 €.

  Taxi:
  Innym środkiem transportu są oczywiście taksówki, które są dostępne na zewnątrz terminalu 1 i 2. Czas dojazdu z lotniska do centum Kolonii wynosi okolo 15 minut. Cena do Kolonii ok. 25 € , do Bonn ok. 30 €.
 • Wypożycz auto na lotnisku Kolonia  Połączenia z tego lotniska  Zalety: male,wszystko jest,dobry dojazd do miasta. duzo miejsca do parkowania i tanie parkingi
  Wady: Najdluzszy okres oczekiwania na walizki ze wszystkich lotnisk niemieckich
  8

  /10

  15/02/2012 17:04,  
  Zalety: Bardzo nowoczesne, zadbane lotnisko. Swietne polaczenie z miastem busami lub koleja. Duza ilosc sklepow i miejsc do jedzenia ale przed odprawa... po odprawie lekka bieda.
  Wady: Po odprawie bagazowej mozna sobie tylko usiasc bo nic innego nie ma... na 3toalety 2 mialy wtedy awarie
  8

  /10

  21/02/2010 15:40,  
  Przemyslaw Raniszewski
  Przemyslaw Raniszewski
  Zalety: dobrze skomunikowane, miła obsługa, nowoczesne
  Wady: brak
  7

  /10

  20/02/2010 13:41,  
  Grzegorz Szot
  Grzegorz Szot
  Zalety: Lotnisko bardzo dobrze skomunikowane koleją z centrum miasta a także z połączeniami kolejowymi ICE Deutsche Bahn. Miła i fachowa obsługa pasażerów. Sprawny check-in na lotnisku. Zawsze można liczyć na pomoc personelu lotniska. Terminale dobrze oznakowane.
  Wady: Nie zauważyłem
  8

  /10

  18/02/2010 19:48,  

  Powiązane wiadomości


  Brak powiązanych wiadomości o Kolonia

  Wylot z:

  Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

  Pasażerowie:

  Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

  Kraj podróży:

  Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
  Sprawdź wszystkie