×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Pobieda (DP)


PobiedaPobieda to także wierna kopia Dobrolotu, który zawiesił rejsy na początku sierpnia 2014, bo z powodu sankcji nałożonych na Rosję przez Unię Europejską zerwane zostały umowy leasingowe na samoloty boeing B737-800.


Przewoźnik posiada bazę operacyjną na moskiewskim lotnisku Wnukowo. W początkowym etapie rozwoju linia będzie latać do najbardziej popularnych miejsc w Rosji: Wołgogradu, Kazania, Samary, Permu, Surgutu, Jekaterynburga, Tiumeni oraz Biełgorodu. Przewoźnik nie wyklucza także otwarcia tras międzynarodowych w 2015 lub 2016 roku.

Aerofłot posiada 100 proc. udziałów w nowej spółce. Szacunkowa wartość inwestycji w nowy projekt wynosi około 100 mln dolarów amerykańskich w ciągu pierwszych dwóch lat. Początkowo linia rozpocznie loty czterema samolotami B738. W drugim roku ma odebrać kolejnych osiem takich maszyn. Prezesem nowo tworzonego przewoźnika został Władimir Gorbunow.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o liniach Pobieda


Nikt jeszcze nie ocenił tej lini, zrób to jako pierwszy!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie