×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kaliningrad: Nowe trasy do Moskwy i Petersburga


Rosyjski przewoźnik niskokosztowy Pobieda poleci z Kaliningradu do największych miast Rosji - Moskwy i Petersburga. Loty będą wykonywane raz dziennie począwszy od tegorocznego sezonu letniego.


Obie trasy będą obsługiwane przy użyciu boeingów 737-800. Z podmoskiewskiego lotniska Wnukowo, Pobieda poleci od 26 marca wg rozkładu:
Z kolei trasa z Petersburga zostanie zainaugurowana 18 kwietnia br. i będzie wykonywana zgodnie z poniższym rozkładem:

Nowe trasy rosyjskiego przewoźnika stanowią ciekawą ofertę dla kibiców zainteresowanych odwiedzeniem Rosji podczas piłkarskich mistrzostw świata, które odbędą się w czerwcu i lipcu br. Mecze turnieju odbywać będą się w każdym z powyższych miast. 19 czerwca o godz. 17, w stolicy Rosji reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentantami Senegalu. Wykorzystując nowe trasy można odwiedzić dwa największe miasta Rosji, bez potrzeby "cofania się" do jednego z nich, rozpoczynając swoją podróż w Kaliningradzie. Oferta jest o tyle ciekawa, że osoby posiadające bilety na mecze mundialu mogą wjechać do Rosji bezwizowo w okresie trwania turnieju na podstawie identyfikatora przysługującego każdemu posiadaczowi biletu - tzw. FanID.

Fot. Wikimedia Commonsgość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie