×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pobeda zbuduje niewielki hub w Kaliningradzie


Spółka-córka Aerofłotu - Pobeda Airlines - stworzy w Kaliningradzie niewielki hub. Przewoźnik chce przyciągać pasażerów m.in. krótkimi przesiadkami.


Obecnie Pobeda realizuje loty z Kaliningradu jedynie do Sankt Petersburga oraz Moskwy-Wnukowo. Oferta linii ma się jednak w najbliższym czasie znacznie poprawić, o czym poinformował Aleksandr Korytny, dyrektor generalny lokalnego lotniska.


Korytny na specjalnej konferencji prasowej stwierdził, że lotnisko prowadzi dialog z Pobedą, czego efektem ma być stworzenie pod Kaliningradem niewielkiego hubu, w którym czas transferu ma nie przekraczać godziny. Przewoźnik jeszcze w maju uzyskał niezbędne zgody do uruchomienia połączeń do Genewy oraz Londynu, a siatkę połączeń mają dodatkowo uzupełnić Paryż i Rzym. Wedle zapowiedzi niektóre z wymienionych zostały już ujęte w rozkładzie na sezon zimowy:

Współpracujemy z Pobedą, a niektóre z lotów trafiły już do rozkładu na tegoroczny sezon zimowy. Sprzedaż biletów nie jest jednak jeszcze otwarta, stanie się to trochę później - powiedział.

Ceny biletów na trasach międzynarodowych pozostają nieznane, choć z deklaracji Korytnego wynika, że będą przystępne.gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie