×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza SunExpress (XQ)


 7.9

/10

SunExpressSunExpress - (Güneş Ekspres Havacılık A.Ş.) jest linią lotniczą z siedzibą w Antalii, w Turcji. Obsługuje regularne i czarterowe połączenia z Europą. Jest główną linią lotniczą obsługującą loty czarterowe z Polski do Turcji. Jej główną bazą jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Antalii (AYT).

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Brak
Wady: Dzisiejszy lot Antalya-Poznań oceniam bardzo źle. Obsluga lotu mizerna. Temperatura na pokladzie straszna. Oszczedzanie na klimatyzacji... po prośbach rodzicow najmniejszych uczestników lotu na chwile wlonczano klime zeby po 5 minutach wrócić do "duchoty". Nigdy jeszcze nie zgrzalam się tak w samolocie i nie bylo mi tak duszno. Dwa podejścia szarpane do lądowania... przy idealnych warunkach pogodowych. Kiepsko !!! Będę starała się unikać tego przewoźnika.
1

/10

20/06/2018 20:59,  
Zalety: Najlepszy czarter latający z Gdańska, duża siatka połączeń, nowiutkie samoloty!(raz na 4 loty był b738 7-letni). Taka każdy miał max. 6 miesięcy
Wady: sterwardessa orżnęła nas na 2 euro, brak monitorów z trasą lotu
8

/10

22/02/2018 21:35,  
Zalety: Lipcowy czarterowy Lot na trasie Warszawa-Antalya-Warszawa bardzo dobry, bez opóźnień, miły personel (kapitan nas na bierząco informował na temat prędkości, pułapu itp.) czysty samolot b737. Polecam!
Wady: Brak i oby tak dalej:)
10

/10

15/10/2015 00:22,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie