×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Wizz Air Ukraina (WU)


 6.9

/10

Wizz Air UkrainaWizz Air Ukraina jest częścią grupy Wizz Air z siedzibą w Kijowie. Linie lotnicze z Kijowa (Żuliany) oraz ze Lwowa.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Wizz Air Ukraina

Zalety: Brak
Wady: I tu sie można rozpisywać. Nasze bagaże które miały iść pod pokład musiałem sam sobie pod samolotzaniesc. Leciałem z Cypru 29.12.2017. Oczywiście cały alkohol który miałem w bagażu został mi zarekfirowany. Pierwszeństwo wejścia na pokład ograniczyło sie podziałem przy sprawdzaniu na dwa stanowiska. Natomiast do samolotu wszyscy wchodzili w tym samym czasie. Nie polecam tych lini
1

/10

29/12/2017 20:02,  
Zalety: Brak nie dla rodzin z dziećmi
Wady: Miało być tanio, Rezerwacja ja i dwoje dzieci (5 i 7 lat). Abym siedział razem z dziećmi musze dopłacić. Co by było gdybym nie opłacił lub bym pominął ten krok. Pięcioletnie dziecko siedziało by w drugim końcu samolotu? Przecież oczywiste że muszę siedzieć z dziećmi. Szkoda widać wizzair nie zależy na klientach typu rodzina z dziećmi.
1

/10

11/12/2017 21:53,  
Zalety: Duży wybór połączeń z PL.
Wady: Dotychczasowa polityka bagażowa to był dramat. Zero flexibility. Wygody brak. Można wytrzymać do 3h. Zaloga niezainteresowana pasażerem. Częste opóźnienia.
2

/10

28/11/2017 11:13,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie