×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Stuttgart (STR)


Eghterdingen
Lotnisko położone jest 13 km na południe od Stuttgartu i posiada cztery 4 terminale. Odległość pomiędzy terminalami można przebyć pieszo.

  • Okazje z Polski na lotnisko Stuttgart (STR)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Stuttgart


Jak dojechać na lotnisko Stuttgart?


Samochodem:
Lotnisko znajduje się tuż przy autostradzie A8 na odcinku Karlsruhe-Munich. Aby dojechać do lotniska należy skręcić na zjeździe Stuttgart-Flughafen, lub Bundesstrasse B27.

Kolej/Metro:
Lotnisko z centrum Stuttgartu skomunikowane jest koleją podmiejską S2 (Schorndorf) oraz S3 (Backnang), czas podróży do stacji głównej to30 minut. Stacja główna w Stuttgarcie jest obsługiwana przez linie S-Bahn, pośpieszne intercity oraz ekspresy i pociągi regionalne z połączeniami do wielu miejscowości w Niemczech. Stacja S-Bahn znajduje się w Terminalu 1, poziom 1.

Autobusem:
Linia 33 Nuertlingen-Airport, linia 7556 Isny, Ravensburg-Airport, linia 809 Neuenhaus, Aich-Airport, linia 122 Esslingen-Airport poprzez Plieningen, oraz the Airport Springer linia 828 Tuebingen-Airport

Taxi:
Do Stuttgartu można dojechać taksówką. Czas podróży to 20 minut. Postój taksówek znajduje się przed Terminalem 1, poziom 3 – hala odlotów.

Wypożycz auto na lotnisku StuttgartPołączenia z tego lotniskaTomasz
Tomasz
Zalety: Kameralne, choć duże lotnisko. Dobrze skomunikowane z centrum. Szybka i miła obsługa, w tym bezpieczeństwa.
Wady: nie istotne
9

/10

10/09/2013 08:13,  
Lukasz
Lukasz
Zalety: lotnisko przyjazne pasazerowi, mila obsluga naziemna, szybka kontrola bezpieczenstwa. Dobre polaczenie z centrum. Idelana alternatywa (loty po Europie i do USA) dla wiecznie przepelnionego lotniska we FRA.
Wady: Brak dalekobieznych polaczen kolejowych typu ICE.
9

/10

18/10/2012 12:57,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Stuttgart

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie