×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air Asia (AK)


 9.0

/10

Air AsiaAir Asia to malezyjskie tanie linie lotnicze z siedzibą w Kuala Lumpur. Obsługują połączenia azjatyckie i australijskie. Głównym hubem jest port lotniczy Kuala Lumpur.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: AIR ASIA Indonesia: bardzo przyzwoity standard. Na pokładzie czysto, miło i ładnie (sterwardesy). Punktualnie.
Wady: Strona online wymaga przyzwyczajenia.
9

/10

05/02/2020 09:58,  
Zalety: Latałem wewnątrz Tajlandii BKK-HKT oraz Airasia Zest MNL-KLO, za każdym razem bardzo dobre wrażenia. Tanie i smaczne jedzenie, miła obsługa, na czas, bez problemów, lepsze niż niektóre linie regularne.
Wady: Zbyt ładne stewardessy (szczególnie w Filipinach - trzy sztuki o urodzie Catherine Zeta Jones z czasów świetności), przez co pasażer może czuć dyskomfort przy opuszczaniu samolotu ;-)
9

/10

02/07/2015 01:54,  
Zalety: Loty krajowe wewnątrz Tajlandii. Szybka i sprawna odprawa. Obsługa na pokładzie - bez zarzutu. Dobre tanie jedzenie na pokładzie. Czyste, zadbane samoloty. Strona internetowa, system rezerwacyjny - jasny, działa szybko i bez zarzutu. Ceny - niezwykle niskie, nawet jeśli kupuje się masę dodatkowych usług (rezerwacja miejsca, posiłek, bagaż rejestrowany). Duża częstotliwość połączeń na trasach z Bangkoku.
Wady: Brak
10

/10

24/09/2014 10:17,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie