×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będzie kolejny oddział AirAsia Group


Linie AirAsia planują uruchomienie kolejnego oddziału w Kambodży. Według lokalnej gazety "The Khmer Times", postępowanie o udzielenie przewoźnikowi certyfikatu w tym kraju już trwa.Zgodnie ze wstępnymi informacjami, linia ma latać do stołecznego Phnom Penh, Siem Reap położonego w pobliżu świątyń Angkor Wat oraz popularnego nadmorskiego kurortu Sikhanoukville. 

Na razie nie wiadomo, kiedy linia mogłaby rozpocząć operacje. Obecnie do Kambodży latają linie AirAsia (z Kuala Lumpur) oraz Thai AirAsia (z Bangkoku-Don Mueang i Chiang Mai).

Kambodżański oddział AirAsia byłby już trzynastym w grupie. Przewoźnik ma certyfikaty w Malezji, Indonezji, Tajlandii, Indiach, Japonii i na Filipinach, do tego w Malezji, Indonezji i Tajlandii działają oddziały dalekodystansowe oznaczone nazwą "X". AirAsia Group ma w planach uruchomienie spółek w Chinach i Wietnamie. gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie