Przyjazne lotniska wybrane. Które?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
31 października 2012 23:41
27 komentarzy
Reklama

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Testu Lotnisk "Przyjazne Lotnisko 2012". Jednak oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 9 listopada br. podczas uroczystej gali w Warszawie. Wtedy poznamy te lotniska, które pasażerowie ocenili najwyżej.

Pasażerowie i czytelnicy Pasazer.com przez trzy miesiące oceniali lotniska w sześciu kategoriach: dojazd i parking, odprawa bagażowa, kontrola bezpieczeństwa, sklepy i usługi, funkcjonalność lotniska oraz czystość na lotnisku. Dodatkowo w ramach projektu "Tajemniczy pasażer" ponad dwustu pasażerów wypełniło szczegółowe ankiety, które pozwoliły na bardziej szczegółową analizę wad i zalet portów lotniczych.Redakcja Pasazer.com na gali, która odbędzie się w siedzibie głównego patrona plebiscytu, Polskich Linii Lotniczych LOT, przyzna polskim portom wyróżnienia pięciu, czterech i trzech gwiazdek. Wyniki już znamy i nie brakuje w nich niespodzianek. Możemy zdradzić, że w czołówce znalazły się również mniejsze polskie lotniska.

Mamy nadzieję, że wyróżnienia dla najlepszych portów nie będą powodem spoczęcia na laurach, lecz motywacją do dalszej pracy na rzecz poprawy opinii w oczach pasażerów. Podobnie w przypadku portów z gorszymi ocenami - w końcu plebiscyt Pasazer.com przez cały czas ma na względzie komfort i dobrą obsługę pasażerów.

Partnerem testu są Polskie Linie Lotnicze LOT oraz HDS, operator takich marek jak Relay, Voyage czy Empik Cafe. Naszym partnerem jest również sieć hoteli B&B Hotels.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_0dfb3 2012-11-13 11:22   
gosc_0dfb3 - Profil gosc_0dfb3
W Pyrzowicach jest wspaniale, szybko i sprawnie, nie jak kilka lat temu jak lecialam do Dubaju. Polceam.
hlynurbjorn 2012-11-09 17:33   
hlynurbjorn - Profil hlynurbjorn
POZ? za strefę przy gejtach powinien wylądować na minusie.
gosc_35e5b 2012-11-08 08:37   
gosc_35e5b - Profil gosc_35e5b
WROCŁAW jest wspaniały i bardzo funkcjonalny :-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama