×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Przyjazne lotniska wybrane. Które?
Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Testu Lotnisk "Przyjazne Lotnisko 2012". Jednak oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 9 listopada br. podczas uroczystej gali w Warszawie. Wtedy poznamy te lotniska, które pasażerowie ocenili najwyżej.

Pasażerowie i czytelnicy Pasazer.com przez trzy miesiące oceniali lotniska w sześciu kategoriach: dojazd i parking, odprawa bagażowa, kontrola bezpieczeństwa, sklepy i usługi, funkcjonalność lotniska oraz czystość na lotnisku. Dodatkowo w ramach projektu "Tajemniczy pasażer" ponad dwustu pasażerów wypełniło szczegółowe ankiety, które pozwoliły na bardziej szczegółową analizę wad i zalet portów lotniczych.Redakcja Pasazer.com na gali, która odbędzie się w siedzibie głównego patrona plebiscytu, Polskich Linii Lotniczych LOT, przyzna polskim portom wyróżnienia pięciu, czterech i trzech gwiazdek. Wyniki już znamy i nie brakuje w nich niespodzianek. Możemy zdradzić, że w czołówce znalazły się również mniejsze polskie lotniska.

Mamy nadzieję, że wyróżnienia dla najlepszych portów nie będą powodem spoczęcia na laurach, lecz motywacją do dalszej pracy na rzecz poprawy opinii w oczach pasażerów. Podobnie w przypadku portów z gorszymi ocenami - w końcu plebiscyt Pasazer.com przez cały czas ma na względzie komfort i dobrą obsługę pasażerów.

Partnerem testu są Polskie Linie Lotnicze LOT oraz HDS, operator takich marek jak Relay, Voyage czy Empik Cafe. Naszym partnerem jest również sieć hoteli B&B Hotels.

Paweł Cybulakgość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie