Najpierw z Dęblina, potem z Niedźwiady

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 lipca 2005 02:02
29 komentarzy
Reklama

Kilka tygodni temu informowaliśmy o dokonaniach spółki Międzynarodowy Port Lotniczy Lublin Niedźwiada. Dzisiaj ciąg dalszy informacji z Lublina. Jak donosi Kurier Lubelski, mieszkańcy regionu będą mogli korzystać z pobliskiego lotniska wojskowego w Dęblinie, zanim jeszcze lotnisko w Niedźwiadzie zacznie swoją działalność. Lotnisko cywilne w Dęblinie miałoby funkcjonować równolegle z portem w Niedźwiadzie. Taki pomysł przedstawil prezes spółki MPL Lublin Niedźwiada - Zbigniew Lewartowicz.

Lewartowicz rozmawiał już z zarządem irlandzkich linii Ryanair w sprawie uruchomienia połączeń do Lublina. Prawdopodobnie Ryanair zasugerował, iż uruchomienie połączeń z Lublina mogłoby się rozpocząć nawet w 2006 roku, zaś lot promocyjny nad regionem miałby się odbyć już za dwa miesiące, czyli we wrześniu.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
chris 2005-07-26 14:20   
chris - Profil chris
Masz racje gosc_kuba . Dlatego nie warto polemizowac z Zosia nawet na lotnicze tematy, bo wczesniej czy pozniej i tak cie obrazi . Nie robie wiec tego, ale jak mnie ktos atakuje to mam prawo do obrony ...
gosc_kuba 2005-07-26 01:59   
gosc_kuba - Profil gosc_kuba
wpadam tu codziennie, poczytac co dzieje sie w "podniebnym świecie" i jak czytam komentarze co niektórych to mam wrażenie, że dla jednych jest to prawdziwe tematyczne forum, a dla innych pole na wylewanie swoich flustracji. Wymiotować mi się chce jak to czytam. Po jakiego grzyba się wypowiadacie nie na temat, co niestety daje innym pożywkę do prawienia sobie złośliwości. Żenujące. To pokazuje tylko jacy są polacy.
Komantarze "zosi" omijam, bo szkoda meczyć oczy.
Pozdrawiam, bez odbioru, z nadzieją że wypowiadający się tu kiedys zrozumieją o co w tym wszystkim chodzi.
zosia 2005-07-24 15:00   
zosia - Profil zosia
"Skrzydla"....a nie "szkrzydla" droga Katko:-)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama