Najpierw z Dęblina, potem z Niedźwiady

Najpierw z Dęblina, potem z Niedźwiady Kilka tygodni temu informowaliśmy o dokonaniach spółki Międzynarodowy Port Lotniczy Lublin Niedźwiada. Dzisiaj ciąg dalszy informacji z Lublina. Jak donosi Kurier Lubelski, mieszkańcy regionu będą mogli korzystać z pobliskiego lotniska wojskowego w Dęblinie, zanim jeszcze lotnisko w Niedźwiadzie zacznie swoją działalność. Lotnisko cywilne w Dęblinie miałoby funkcjonować...
22/07/2005 02:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-07-26 14:20   
chris - Profil chris
Masz racje gosc_kuba . Dlatego nie warto polemizowac z Zosia nawet na lotnicze tematy, bo wczesniej czy pozniej i tak cie obrazi . Nie robie wiec tego, ale jak mnie ktos atakuje to mam prawo do obrony ...
gosc_kuba 2005-07-26 01:59   
gosc_kuba - Profil gosc_kuba
wpadam tu codziennie, poczytac co dzieje sie w "podniebnym świecie" i jak czytam komentarze co niektórych to mam wrażenie, że dla jednych jest to prawdziwe tematyczne forum, a dla innych pole na wylewanie swoich flustracji. Wymiotować mi się chce jak to czytam. Po jakiego grzyba się wypowiadacie nie na temat, co niestety daje innym pożywkę do prawienia sobie złośliwości. Żenujące. To pokazuje tylko jacy są polacy.
Komantarze "zosi" omijam, bo szkoda meczyć oczy.
Pozdrawiam, bez odbioru, z nadzieją że wypowiadający się tu kiedys zrozumieją o co w tym wszystkim chodzi.
zosia 2005-07-24 15:00   
zosia - Profil zosia
"Skrzydla"....a nie "szkrzydla" droga Katko:-)
katka 2005-07-24 13:51   
katka - Profil katka
zeby glupota miala szkrzydla to zosia by latala ja golebica
katka 2005-07-24 13:50   
katka - Profil katka
jak zwykle zosia chciala zaswiecic swoja madroscia ale jej to poraz kolejny nie wyszlo
zosia 2005-07-24 13:25   
zosia - Profil zosia
W zwiazku z tym,ze mnie interesuja lotniska regionalne to nie widze powodu do milczenia:-) Pani Katka pseudo Pan Kotek,czyli Drama Queen na pasazer.com powinna (powinien?) zamknac ustka,aby nie doszlo do wyparowania resztek mozgu.To tak pozostajac przy anatomi,ktora jednak nie ma nic wspolnego z lotniskami regionalnymi.
katka 2005-07-24 09:23   
katka - Profil katka
zosiu jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz.jak cie nie interesuja lotniska regionalne to nie musisz o nich pisac.tobie to juz chyba calkiem mozg wyparowal o ile go kiedy kolwiek mialas
chris 2005-07-24 00:01   
chris - Profil chris
Zosia widze ze cofasz sie w rozwoju. Za duzo spitu i wodki ? Nie potrafisz mnie juz odroznic po IP od Katki ...haha
Co do mojej kultury i gwiazdek po P *** to mysle ze jest duzo lepsza niz myslisz ... gwiazdki sobie sam wstawilem, a nie moderator ..I nie pzrejmuj sie tak rozwojem lotnisk regionalnych w Polsce , w koncu z nich nie korzystasz .
gosc_charl 2005-07-23 18:51   
gosc_charl - Profil gosc_charl
Na razie nie ma planów połączeń bo nie ma lotniska !
zosia 2005-07-23 18:38   
zosia - Profil zosia
Przesada Moderator! Zadne obrazliwe komentarze z drugiej strony Baltyku! A ze Chris nie moze sie zdecydowac czy nazywa sie Katka czy tez Chris...to tylko jego problem:-) Zosia to Zosia a nie Zenon.Na przyklad:-)))))
zosia 2005-07-23 18:29   
zosia - Profil zosia
Ale wrocmy do tego Deblina....Czy sa w planach polaczenia lotnicze z Warszawa? osobowy na Srodmiescie przez Pilawe i Otwock jedzie dwie godziny.I czlowiek nie dostanie ani jednej kanapki.Chyba,ze ceglowke w glowe....
zosia 2005-07-23 18:26   
zosia - Profil zosia
* Komentarz moderatora: ... my sie jednak powstrzymujemy od wypowiadania sie na temat tego kto z kim nam sie kojarzy, post usunięty ze względu na obraźliwe zwroty pod adresem innych użytkowników.
gosc_charl 2005-07-23 11:21   
gosc_charl - Profil gosc_charl
Ja się wcale nie ciesze ! Znowu bedziecie spamowac watki na forum zamiast pisac cos konstruktywnego :/
templar 2005-07-23 11:16   
templar - Profil templar
Bogu dzięki! stara ekipa wrócila! uff, wreszcie będzie normalnie... a lotnisko w Lublinie - kogo to obchodzi??
geezer 2005-07-23 10:34   
geezer - Profil geezer
hehe :D
noo, co to by było, gdyby ich nie było...? ;)
humbak 2005-07-23 10:32   
humbak - Profil humbak
zosia i katka-chris (max?) - znów sie pogubiłem. Niemniej miło, że wróciliście - znów stało sie tak rodzinnie na Paxie... :o)
katka 2005-07-23 09:33   
katka - Profil katka
dla ciebie zosiu zostane czy zechcesz przeciez ci to nie przeszkadza ty perelko
zosia 2005-07-23 09:29   
zosia - Profil zosia
Zdecyduj sie w koncu Katka czy jestes facetem czy kobieta:-) "tesknilem" jest bylo nie bylo forma meska ha ha ha... moze Kotek a nie Katka?
katka 2005-07-23 09:05   
katka - Profil katka
tesknilem za toba zosiu ty nasza pieszczoch i ekspercie od klamstw.
zosia 2005-07-23 08:52   
zosia - Profil zosia
Czy te cztery gwiazdki za litera "p" sa dowodem na kulture w 4 scianach, Chris ? :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy