×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Styczeń we Wrocławiu
W styczniu w Porcie Lotniczym Wrocław Strachowice odprawionych zostało 99 632 pasażerów. Wykonano 1 661 operacji lotniczych. 

Największy wzrost w styczniu zanotowały czarterowe połączenia lotnicze - w porównaniu do sytuacji sprzed roku z lotów czarterowych na Strachowicach skorzystało o 15,9% pasażerów więcej. 

– To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że wrocławskie lotnisko rozszerza w tym roku ofertę czarterową. Wśród nowych kierunków są loty do Tel Awiwu oraz na Wyspy Kanaryjskie, Lanzarote i Fuerteventurę – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Tanie linie lotnicze zanotowały w styczniu wzrost na poziomie 10,4% w odniesieniu do stycznia 2010 r. Tradycyjni przewoźnicy zakończyli styczeń także na plusie, przewożąc o 8,1% podróżnych więcej niż przed rokiem.

Największą popularnością cieszyły się loty do portów brytyjskich, a w dalszej kolejności destynacje niemieckie oraz rejsy do Warszawy i Irlandii.

Anna Żuchlińskagość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie