Air Moldova zainagurowała trasę z Modlina do Kiszyniowa

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
31 października 2022 12:13
Dzisiaj (31.10) narodowy przewoźnik Mołdawii Air Moldova uruchomił nowe bezpośrednie połączenie pomiędzy Kiszyniowem a Lotniskiem Warszawa/Modlin.
Reklama
Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu. Zimowa siatka połączeń lotniska w tym roku zostaje wzbogacona nie tylko o nowy kierunek, ale też kolejnego przewoźnika, który rozpoczyna regularne operacje z Lotniska Warszawa/Modlin. Od 31 października Air Moldova zaprasza pasażerów na pokłady swoich samolotów na trasie Kiszyniów - Modlin – Kiszyniów w poniedziałki, środy i soboty.
- Z ogromną satysfakcją witamy na naszym lotnisku nowego przewoźnika. Współpraca z Air Moldova zapowiada się bardzo obiecująco i jest cennym uzupełnieniem naszej siatki regularnych połączeń pasażerskich. Jest to również potwierdzenie faktu, że oferta Lotniska Warszawa/Modlin staje się coraz bardziej atrakcyjna dla potencjalnych nowych przewoźników, czego pierwsze efekty widzimy dzisiaj - mówi Tomasz Szymczak, p.o. prezesa zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

- Port Lotniczy Warszawa/Modlin staje się lotniskiem pierwszego wyboru dla naszych wschodnich sąsiadów. Jestem przekonany, że połączenie z Kiszyniowem ma wielki potencjał i będzie często wykorzystywane nie tylko przez Polaków i gości z Mołdawii, ale również przez pasażerów z Odessy, Winnicy, Czerniowiec, Humania i innych ukraińskich miast – dodaje Grzegorz Hlebowicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.- Z wielką radością ogłaszamy rozszerzenie siatki połączeń Air Moldova i uruchomienie programu bezpośrednich lotów na trasie Warszawa/Modlin – Kiszyniów. Te ważne wydarzenia są częścią strategicznych planów Air Moldova dalszej rozbudowy siatki przewoźnika i zwiększenia floty. Nowa trasa przyniesie dodatkowe możliwości podróżowania z większym komfortem nie tylko między Polską a Mołdawią, ale także między Polską a krajami Kaukazu, Gruzją i Armenią – mówi Alexandru Ceban, dyrektor generalny Air Moldova.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama