Lublin: Więcej lotów do Turcji w 2023 roku

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 września 2022 14:40
Biuro podróży Coral Travel Poland planuje dołożyć drugą rotację do Antalyi a sezon Lato 2023 rozpocząć wcześniej, już od początku czerwca.
Reklama
Już od 3 czerwca 2023 r. będą realizowane dwa połączenia tygodniowo na trasie Lublin – Antalya. Jest to kolejna już zapowiedź połączeń na wakacje 2023.

- Cieszę się, że nasza siatka połączeń zostanie uzupełniona o kolejne loty do Turcji. Kierunek ten należy do czołówki najchętniej wybieranych przez lubelskich turystów. Jestem przekonany, że ta dodatkowa rotacja przyciągnie klientów, którzy wybiorą nasz port lotniczy, jako początek wakacyjnej przygody - mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Antalya jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Z jednej strony jest to region pełen zabytkowej architektury, z drugiej, turyści znajdą tu plaże i hotele z dobrze przygotowaną infrastrukturą, i dla rodzin z dziećmi i dla singli czy par a wszystko to w dobrej relacji jakości do ceny.

W ostatnich sezonach udział Turcji w zagranicznych podróżach mocno się zwiększył. Liderem w organizacji wakacji do Turcji z polskich lotnisk jest biuro podróży Coral Travel Poland. W ostatnim sezonie co drugi turysta wylatujący z Polski na wakacje do Turcji wyjechał właśnie z Coral Travel Poland. Biuro wciąż rozszerza dostępność o wyloty lokalne i zwiększa ich częstotliwość. Dlatego rozwija też swoją ofertę z wylotami do Turcji z Lublina.

Od 2 czerwca 2023 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy też Rodos. Loty na grecką wyspę będą odbywać się raz w tygodniu aż do 6 października 2023 roku. Wycieczki można rezerwować na stronie Rainbow oraz u agentów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy