LOT: Częściej z Lublina do Warszawy

29 stycznia 2024 14:04
Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość połączeń z Warszawy do Lublina. Wraz z wejściem w życie letniego rozkładu lotów będzie można polecieć z Lotniska Chopina do stolicy województwa lubelskiego 5 razy w tygodniu.
Reklama
Do dotychczasowych rotacji w poniedziałki, środy i piątki dodane zostaną dodatkowe loty we wtorki i niedziele. Embraery polskiego przewoźnika będą startować z Lotniska Chopina o godzinie 13:40 i po 50 minutach będą lądować w lubelskim porcie. W rejs powrotny samolot wystartuje po 20 minutowym postoju. Połączenie między Warszawą a Lublinem jest najkrótszą trasą w siatce połączeń LOT-u.

– To dobra wiadomość dla mieszkańców i gospodarki regionu lubelskiego. Połączenie do Warszawy jest dla nas istotne, bo daje nam dostęp do lotniska przesiadkowego, otwierając możliwości podróży do wielu miast całego świata. Dzięki dobrej organizacji przesiadek na największym polskim lotnisku, pasażerowie z lubelskiego, zarówno podróżujący turystycznie, jak i biznesowo, mogą szybko i bezpiecznie organizować swoje, nawet najdalsze, podróże
– powiedział Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.


To niejedyne połączenie krajowe z lubelskiego lotniska, 16 marca do rozkładu wrócą oferowane przez Ryanaira loty do Gdańska.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy