Iberia zwiększa ofertę lotów do Włoch

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
14 czerwca 2021 08:47
Luzowane restrykcje korzystnie wpływają na zainteresowanie podróżami lotniczymi. Obecna, stale poprawiająca się sytuacja zachęciła Iberię do zwiększenia swojej oferty lotów z Hiszpanii do Włoch. Linia nie tylko zwiększy częstotliwość obecnych rejsów ale również uruchomi nowe kierunki.
Reklama
Sezon wakacyjny nabiera tempa. Wraz ze słoneczną pogodą i stopniowym znoszeniem restrykcji w podróżowaniu przybywa turystów, którzy masowo wykupują wycieczki w najpopularniejszych kurortach europejskich. Nic więc dziwnego, że pod wpływem obecnej sytuacji Iberia postanowiła znacznie wzbogacić swoją siatkę połączeń między Hiszpanią i Włochami, czyli jednymi z najważniejszych ośrodków turystycznych na naszym kontynencie.


Obecnie hiszpański przewoźnik oferuje siedem bezpośrednich tras z Madrytu na Półwysep Apeniński. Częstotliwość lotów na wszystkich hiszpańsko-włoskich trasach do Rzymu, Mediolanu, Florencji, Wenecji, Neapolu, Bolonii i Turynu zostanie zwiększona, a najpopularniejsza rotacja do stolicy Włoch będzie powtarzana aż 21 razy w tygodniu. Ponadto Iberia uruchomi szereg nowych tras. Przewoźnik od czerwca br. poleci z madryckiego Barajas do Bari oraz na Sycylię (Katania, Palermo) i Sardynię (Olbia, Cagliari).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy