Iberia zwiększa oferowanie w grudniu

27 listopada 2023 09:00
W Hiszpanii grudzień to okres, w którym popyt na podróże lotnicze rośnie. Powodem tego wzrostu są nie tylko Święta Bożego Narodzenia, ale także długi weekend na początku tego miesiąca. W związku z tym Iberia zwiększa w tym czasie oferowanie na kluczowych trasach.
Reklama
W Hiszpanii 6 i 8 grudnia to dni ustawowo wolne od pracy, a w niektórych regionach jak np. Nawarra długi weekend zaczyna się już 29 listopada. W związku z tym tysiące Hiszpanów planuje urlopy i wyjazdy rodzinne właśnie w pierwszym tygodniu grudnia. Narodowy przewoźnik Hiszpanii zwiększy, jak co roku, oferowanie na najbardziej obleganych trasach i zaoferuje prawie 10 tyś. dodatkowych miejsc.


W czasie długiego weekendu na początku grudnia Iberia zwiększy częstotliwość na trasach z Madrytu do Frankfurtu, Pragi, Budapesztu i Wiednia. W przypadku lotów dalekodystansowych dodatkowe rotacje otrzymają Guayaquil, Portoryko, Santo Domingo oraz Rio de Janeiro. Natomiast okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to dodatkowe rotacje na trasach m.in. do Londynu, Paryża czy Nowego Roku. W tym okresie Iberia uruchomi także sezonowe połączenie z Laponią. W okresie od 2 grudnia do 10 lutego hiszpański przewoźnik zaoferuje dwa razy w tygodniu (w środy i soboty) trasę do Rovaniemi.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy