Iberia rozwija się w Ameryce Łacińskiej

2 listopada 2023 13:03
Grupa Iberia, w której skład wchodzą linie lotnicze Iberia i LEVEL ogłosiła siatkę połączeń na sezon letni 2024. Przewoźnicy rozwijają się na kluczowym dla nich rynku w Ameryce Łacińskiej.
Reklama
Rozwój linii lotniczych Grupy Iberia w sezonie letnim, który rozpocznie się 25 marca a zakończy się 28 października, oznaczać będzie zwiększenie oferowania na trasach: Buenos Aires (Ezeiza), Caracas, Guayaquil, Quito, Rio de Janeiro (Galeão), San Juan i Santiago de Chile. Do argentyńskiej stolicy Iberia poleci z Madrytu 17 razy w tygodniu, do Caracas i Guayaquil 5 razy w tygodniu, a do Quito i San Juan 7 razy w tygodniu. Na trasie do Rio de Janeiro/Galeão narodowy przewoźnik Hiszpanii operował będzie 6 razy w tygodniu, a do stolicy Chile airbus A350-900 poleci 10 razy w tygodniu. Z Barcelony niskokosztowy LEVEL operować będzie do Buenos Aires (5 razy w tygodniu) i do Santiago de Chile (3 razy w tygodniu).

Warto dodać, że trasy z największym oferowaniem to Madryt - Bogota oraz Madryt - Ciudad de Mexico (21 razy w tygodniu na każdej z nich). Na tę chwilę Iberia nie planuje powrotu na innych kolumbijskich trasach, na których latał przed pandemią czyli do Cali i Medellin.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy