Iberia poleci do Tokio

19 grudnia 2023 12:05
Iberia po czteroletniej przerwie w październiku przyszłego roku wznowi połączenie z Madrytu Barajas na lotnisko Tokio-Narita.
Reklama
Iberia zawiesiła loty między stolicami Hiszpanii i Japonii w 2020 roku ze względu na pandemię COVID-19. Nowe całoroczne połączenie zostanie zainaugurowane 27 października 2024 r. i będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu airbusem A350 skonfigurowanym do przewozu 330 pasażerów, w tym 31 w klasie biznes.

- „W związku z zamknięciem rosyjskiej przestrzeni powietrznej trasa lotu do Tokio zostanie specjalnie dostosowana. Biorąc pod uwagę kluczową rolę wiatru w planowaniu tras, klienci latający liniami Iberia w obie strony odbędą podróż dookoła świata, ponieważ wylot z Madrytu do Tokio będzie odbywał się w kierunku południowym, a przylot z północy”
- poinformowała Iberia w oficjalnym komunikacie.


Iberia planuje dostosować harmonogram lotów do Madrytu, tak aby pasażerowie przylatujący z Tokio mogli skorzystać z przesiadek na lotnisku Barajas na połączenia przewoźnika do miejsc docelowych w całej Europie i Ameryce Łacińskiej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy