Iberia zaoferuje rekordową liczbę połączeń do Ameryki Północnej i Południowej

13 lipca 2023 09:10
Narodowa linia lotnicza Hiszpanii będzie wykonywać w szczytowym okresie najbliższego sezonu zimowego ponad 200 lotów tygodniowo do krajów obu Ameryk. Będzie to rekordowa oferta przewoźnika
Reklama
Liczba lotów Iberii z Madrytu do Ameryki Łacińskiej będzie o 14 proc. większa aniżeli miało to miejsce w sezonie zimowym 2019/2020. W nadchodzącym sezonie zimowym, linia będzie realizowała kolejno 21 lotów tygodniowo, co przekłada się na trzy rejsy dziennie do miasta Meksyk i do Bogoty, dwa loty dziennie do Buenos Aires i do stolicy Peru, Limy. Iberia będzie wykonywała 10 lotów tygodniowo do Brazylii (raz dziennie do Sao Paulo i trzy (w styczniu i lutym 2024 roku cztery) razy w tygodniu do Rio de Janeiro), 10 razy do Ekwadoru (codziennie do stolicy kraju Quito i trzy razy w tygodniu trzy do miasta Guayaquil), pięć lotów do stolicy Wenezueli, Caracas.

Ponadto linia zwiększy również liczbę lotów na Dominikanę. Od stycznia 2024 roku będzie to dziewięć rejsów tygodniowo, a od lutego dziesięć. Portoryko będzie miało codzienne loty do Madrytu od początku 2024 roku. Do tego Iberia zaoferuje 1 lot dziennie do krajów, takich jak Gwatemala, Salwador, Kostaryka, Panama i Urugwaj.


Hiszpański przewoźnik zwiększy również swoją ofertę lotów do Stanów Zjednoczonych. Iberia będzie wykonywała dwa loty dziennie do Nowego Jorku-JFK oraz Miami, jeden lot dziennie do Chicago, pięć lotów tygodniowo do Bostonu, cztery do Dallas/Fort Worth, trzy do Los Angeles. Linia zawiesi na sezon zimowy trasy do Waszyngtonu i San Francisco, które są realizowane jedynie w sezonie letnim.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy