×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian Airlines zawieszą loty na dłużej


Austriacki przewoźnik zapowiedział, że zawiesi wszystkie operacje lotnicze do 3 maja 2020 roku. Przyczyną decyzji są wydłużane obostrzenia dot. ruchu lotniczego w wielu państwach na świecie.


W oświadczeniu prasowym linia informuje również o opóźnieniu inauguracji nowego połączenia z Wiednia do Bostonu w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Jedynymi operacjami wykonywanymi przez linię w tym czasie będą loty repatriacyjne oraz służące do importowania niezbędnego wyposażenia medycznego.


- Dokładny czas wznowienia regularnych operacji lotniczych jest nieznany i zależy bardziej od światowych warunków niż od nas. Czekamy w gotowości na nowe i wolne ponowne wznowienie. – skomentował w oświadczeniu Andreas Otto, dyrektor operacyjny Austrian Airlines.

Wszystkie osoby, które do 19 kwietnia br. zakupiły bilet na podróż z austriackim przewoźnikiem w terminie do 30 kwietnia 2021 mogą zmienić termin wyjazdu lub w niektórych przypadkach wybrać inne lotnisko docelowe. Dodatkowo jeżeli zmieniony przelot odbędzie się przed końcem 2020 roku, pasażerowie dostaną zniżkę w wysokości 50 euro na swój lot.

Austrian Airlines przed wybuchem pandemii koronawirusa wykonywał dotychczas loty z Wiednia do dwóch polskich miast, Warszawy oraz Krakowa.

Fot. mat. prasowe
gość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie