Austrian z nową siatką. Poleci m.in. do Wilna

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
4 kwietnia 2023 10:00
Austrian Airlines zainaugurował letnią siatkę połączeń. W ramach letniej ekspansji, przewoźnik zaplanował inaugurację lotów na siedmiu trasach europejskich. Jedną z ciekawszych nowości jest trasa do Wilna.
Reklama
Choć pogoda za oknem może na to nie wskazywać, sezon letni w środowisku lotniczym trwa już od przeszło tygodnia. Austrian Airlines przygotował dla swoich pasażerów siedem wakacyjnych nowości, dzięki czemu austriacki przewoźnik będzie dysponował w trwającym okresie letnim siatką przeszło stu połączeń.


- Ekspansja Austrian Airlines na polu połączeń krótkodystansowych ma dowodzić umocnieniu naszej silnej pozycji na rynku przewozów regionalnych. Naszym celem jest zapewnić klientom urozmaiconą ofertę lotów do ciekawych miejsc europejskich w korzystnych godzinach operacji - wyjaśnił Michael Trestl z Austrian Airlines.

Przewoźnik przewidział w letnim rozkładzie lotów inaugurację połączeń do Palermo, Marsylii, Porto, Billund, Tivatu i Tromsø. Ciekawą nowością jest trasa do Wilna, która ma wystartować 26 kwietnia 2023 roku. Austrian Airlines będzie latał na Litwę z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo samolotami wąskokadłubowymi Embraer E195 lub Airbus A320. Warto odnotować, że wraz z pojawieniem się austriackiego przewoźnika wileński port będzie mógł się pochwalić obecnością najważniejszych linii zrzeszonych w ramach Lufthansa Group.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy