Austrian Airlines poleci do Bostonu

1 lutego 2024 15:56
Austrian Airlines ogłosiły rozpoczęcie lotów z Wiednia do Bostonu.
Reklama
Od lipca 2024 r. Austrian Airlines będą latać bezpośrednio z Wiednia do Bostonu Trasa będzie obsługiwana sześć razy w tygodniu i jest zaplanowana, jako połączenie całoroczne. Otwarcie tej relacji do Stanów Zjednoczonych będzie 19 kierunkiem międzykontynentalnym austriackiej linii lotniczej.

- Cieszymy się z możliwości ogłoszenia Bostonu jako nowego i bardzo atrakcyjnego kierunku podróży. Ta ekspansja poszerza naszą ofertę połączeń długodystansowych i wzmacnia centrum przesiadkowe w Wiedniu. Znane na całym świecie uniwersytety Bostonu, w tym Harvard i MIT, połączenia biznesowe i niezrównany urok miasta sprawiają, że jest to fascynujący i kuszący cel podróży. Dodatkowo podróżni z Nowej Anglii będą mogli łatwiej trafić do Wiednia
- powiedział Michael Trestl, wiceprezes ds. handlowych Austrian Airlines.


Rejsy austriackiego przewoźnika narodowego do metropolii na wschodnim wybrzeżu USA będą wykonywane samolotem Boeing B767-300 oferującym 211 miejsc i trzy klasy serwisowe. Czas podróży między Wiedniem a Bostonem wynosi ok. 9 godzin i liczy 6500 kilometrów. Połączenie będzie realizowane w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele oraz w co drugi wtorek. Wylot z Wiednia zaplanowany został na 10:40, a przylot do Bostonu na 13:50 czasu lokalnego. Samolot powrotny wyleci z Bostonu o 17:10 i wyląduje w Wiedniu o 7:25 czasu lokalnego.
- Rozbudowa naszej siatki połączeń długodystansowych umacnia naszą pozycję lidera w Wiedniu oraz przyczynia się do lepszego połączenia Austrii i wzmocnienia Wiednia jako centrum biznesowego i turystycznego. Z niecierpliwością czekamy na powitanie na pokładach naszych samolotów jeszcze większej liczby gości z zagranicy!
- podsumowuje Trestl.

Fot. Materiały prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy