Austrian Airlines z trzema nowościami na zimę

26 maja 2023 09:22
W nadchodzącym sezonie zimowym Austrian Airlines umocni swoją pozycję na rynku przewozów europejskich wraz z dodaniem trzech nowych połączeń do Hiszpanii i Finlandii. W sumie, austriacki przewoźnik przygotował 86 zimowych kierunków.
Reklama
Spośród nich, aż siedemdziesiąt to połączenia europejskie. Austrian Airlines zapowiedział uruchomienie połączeń do hiszpańskiej Sewilli oraz fińskiego Rovaniemi. Kilka dni temu, austriacki przewoźnik ogłosił też inaugurację rejsów do Kittilä, popularnego kurortu narciarskiego w północnej Finlandii. W najbliższą zimę Austrian Airlines chciał urozmaicić ofertę swoim wiedeńskim klientom. Stąd wśród nowości można znaleźć kierunki, o których marzą zarówno turyści spragnieni całorocznego słońca, jak i fani sportów zimowych.


- Nasz rozwój oznacza, że Austrian umocni swoją pozycję jako lidera przewozów lotniczych w Austrii - zauważył Michael Trestl, przedstawiciel Austrian Airlines.

Co więcej, austriacki przewoźnik utrzyma w swoim zimowym oferowaniu Porto, Marsylię i Wilno, czyli połączenia uruchomione dopiero w tegorocznym sezonie letnim. Austrian Airlines przewidział również ekspansję na trasach międzykontynentalnych. Przybędzie rejsów z Wiednia do Szanghaju, Newark, Marakeszu i Kairu. Podróżni będą mieli również do wyboru ofertę lotów m.in. na Mauritius oraz do Tajlandii i Meksyku. Wzmocniona zostanie też obecność Austrian Airlines na trasach na Fuerteventurę, Teneryfę oraz Gran Canarię.

Fot.: P. Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy