×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TUIfly Belgium poleciał z Lublina do Antwerpii


5 kwietnia br. pierwsi pasażerowie polecieli na trasie z Lublina do Antwerpii. Połączenie obsługiwane jest dwa razy w tygodniu przez TUIfly Belgium.


Loty między Świdnikiem a Belgią odbywają się w poniedziałki i piątki. Wyloty z Antwerpii (TB2975) przewidziane są na godzinę 17:25, a lądowanie w Lublinie o 19:50. Po 25-min. postoju samolot udaje się w drogę powrotną jako rejs TB2976 i melduje się we Flandrii o 22:50. Do obsługi połączeń podstawiane są embraery E190, które zabierają na pokład 112 pasażerów.


- Połączenie z Antwerpią jest doskonałym uzupełnieniem oferty lotów do krajów Beneluksu. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno dla osób, które podróżują do Belgii do pracy, jak i w celach turystycznych - mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Pierwszemu rejsowi towarzyszyły wydarzenia na lotnisku. Pasażerowie częstowani byli belgijskimi czekoladkami, a samolot został przywitany tradycyjnym salutem wodnym. 


Lublin jest jedynym polskim lotniskiem, skąd można bezpośrednio dostać się do Antwerpii. Sam przewoźnik z kolei - TUIfly Belgium - należy do TUI Group, która posiada 6 własnych linii lotniczych. W sumie dysponują one 154 samolotami.

fot. Port Lotniczy Lublin

gość_2e792 - Profil
gość_2e792
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie