×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podkarpackie ogłasza przetarg na promocję


Województwo podkarpackie ogłosiło przetarg na promocję za pośrednictwem międzynarodowego przewoźnika lotniczego. Otwarcie ofert nastąpi 17 grudnia br., zaś umowa będzie obowiązywała od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2021 r.


Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja kampanii promocyjnej pn. „Promocja województwa podkarpackiego za pośrednictwem międzynarodowego przewoźnika lotniczego". 

Zwycięzca będzie musiał reklamować województwo wewnątrz swoich dwóch samolotów m.in. na schowkach bagażowych. Samoloty te muszą być wykorzystywane na trasach realizowanych w ramach siatki połączeń przewoźnika z zastrzeżeniem, że jeden samolot musi przewozić co najmniej 320 tys. pasażerów rocznie. 


Poza tym przewoźnik zobowiązany jest do umieszczenia reklamy na swojej stronie internetowej, która musi mieć co najmniej 500 mln unikalnych odsłon w skali roku. Ponadto, reklama województwa musi znaleźć się także w elektronicznym newsletterze przewoźnika z zastrzeżeniem, że baza odbiorców musi wynieść co najmniej 5 mln użytkowników.

Województwo będzie reklamowało się także w mediach społecznościowych linii lotniczej: na Facebooku, obserwowanym przez co najmniej 3 mln użytkowników, na Instagramie obserwowanym przez co najmniej 250 tys. użytkowników, na Twitterze obserwowanym przez co najmniej 230 tys. użytkowników oraz na kanale Youtube subskrybowanym przez co najmniej 30 tys. użytkowników. 


Przetarg posiada trzy kryteria. Pierwszym z nich o wadze 25 pkt. jest liczba regularnych kierunków przewoźnika, drugim jest liczba odsłon strony internetowej i liczba wersji językowych - 25 pkt. Najważniejszym kryterium jest cena - 50 pkt. 

To kolejny przetarg na działania marketingowy ogłoszony przez Województwo Podkarpackie. Na podstawie kryteriów na wygranie przetargu największe szanse ma Ryanair, który z powodzeniem startował w przetargach i realizował zlecenie w latach poprzednich: od 2011 do 2014 r. oraz od 2014 do 2018 r. 

fot. mat. prasowe
gość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie