×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podkarpacie zapłaci 30 mln zł Ryanairowi


30 mln zł zapłaci województwo podkarpackie Ryanairowi za promocję regionu. Czteroletnia umowa oznacza wzrost rocznej opłaty dla irlandzkiego przewoźnika o 1,5 mln zł.


Do tej pory Podkarpackie miało z Ryanairem kontrakt warty niemal 24 mln zł. Oznaczało to roczną opłatę w wysokości 6 mln zł. Nowa umowa ma wartość 7,5 mln zł rocznie. Zostanie podpisana w najbliższych dniach, bo już 28 października postępowanie zostało rozstrzygnięte. 

Ryanair był jedynym przewoźnikiem, który zgłosił się do przetargu na promocję województwa podkarpackiego przez przewoźnika lotniczego. 

Zgodnie z warunkami postępowania Ryanair będzie musiał zamieścić reklamę regionu na stronie internetowej, na zewnątrz i wewnątrz samolotów, w czasopiśmie pokładowym, dodać baner reklamowy do maili wysyłanych do klientów, a także będzie zobowiązany organizować wydarzenia promocyjne oraz wizyty studyjne w Podkarpackiem dla dziennikarzy zagranicznych. 


Ryanair oferuje obecnie 6 połączeń z Rzeszowa - do Dublina, East Midlands, Londynu-Luton i Stansted, Manchesteru i Oslo-Rygge. W sezonie zimowym to łącznie 18 lotów tygodniowo.

fot. BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego


gość_cea3d - Profil
gość_cea3d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie