WestJet poleci sezonowo do Barcelony

31 października 2018 09:30
Kanadyjski WestJet ogłosił we wtorek (30.10), że w przyszłorocznym sezonie letnim poleci z Toronto do Barcelony. To kolejne europejskie miasto w siatce tego przewoźnika.
Reklama
Połączenie będzie realizowane między 24 maja a 21 października przyszłego roku.

- Dzięki nieustannymi pracami nad rozwijaniem naszej międzynarodowej siatki połączeń, latem 2019 roku WestJet zapewni pasażerom jeszcze lepszą ofertę na trasach z Kanady do Europy - powiedział Ed Sims, dyrektor generalny WestJet. - Przyjęty rozkład lotów na uruchomianej trasie do Barcelony, popularnego europejskiego celu podróży, pozwoli naszym pasażerom wygodnie podróżować z wielu miast Kanady z przesiadką w Toronto - dodał Sims.


WestJet będzie obsługiwać loty między Toronto a Barceloną boeingiem 767-300 ER, na pokładzie którego może jednorazowo podróżować 262 pasażerów w dwóch klasach podróży - ekonomicznej premium i ekonomicznej. Loty zostały tak zaplanowane, aby zoptymalizować przesiadki na lotnisku im. Pearsona z/na loty do miast Ontario i wschodniej Kanady.

Latem 2019 roku WestJet będzie latać między Europą a Kanadą na następujących trasach: z Londynu-Gatwick do Vancouver, Edmonton, Winnipeg, Toronto i Halifaxu, z Glasgow i Paryża do Halifaxu oraz z Dublina do St John's.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy