×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WestJet poleci sezonowo do Barcelony


Kanadyjski WestJet ogłosił we wtorek (30.10), że w przyszłorocznym sezonie letnim poleci z Toronto do Barcelony. To kolejne europejskie miasto w siatce tego przewoźnika.


Połączenie będzie realizowane między 24 maja a 21 października przyszłego roku. 

- Dzięki nieustannymi pracami nad rozwijaniem naszej międzynarodowej siatki połączeń, latem 2019 roku WestJet zapewni pasażerom jeszcze lepszą ofertę na trasach z Kanady do Europy - powiedział Ed Sims, dyrektor generalny WestJet. - Przyjęty rozkład lotów na uruchomianej trasie do Barcelony, popularnego europejskiego celu podróży, pozwoli naszym pasażerom wygodnie podróżować z wielu miast Kanady z przesiadką w Toronto - dodał Sims.


WestJet będzie obsługiwać loty między Toronto a Barceloną boeingiem 767-300 ER, na pokładzie którego może jednorazowo podróżować 262 pasażerów w dwóch klasach podróży - ekonomicznej premium i ekonomicznej. Loty zostały tak zaplanowane, aby zoptymalizować przesiadki na lotnisku im. Pearsona z/na loty do miast Ontario i wschodniej Kanady.

Latem 2019 roku WestJet będzie latać między Europą a Kanadą na następujących trasach: z Londynu-Gatwick do Vancouver, Edmonton, Winnipeg, Toronto i Halifaxu, z Glasgow i Paryża do Halifaxu oraz z Dublina do St John's.


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie