WestJet poleci do Holandii

15 czerwca 2021 09:30
Kanadyjski przewoźnik włącza do swojej siatki połączeń największe miasto Holandii. Loty ruszą na początku sierpnia 2021 r.
Reklama
Kanadyjskie tanie linie lotnicze WestJet ogłosiły w poniedziałek (14.06) plany rozpoczęcia sezonowych lotów do Holandii jeszcze w tym sezonie letnim.

5 sierpnia 2021 r. ma ruszyć długodystansowe połączenie przewoźnika z Calgary w prowincji Alberta do Amsterdamu. WestJet będzie obsługiwał nowy kierunek samolotami Boeing 787-9, początkowo dwa razy w tygodniu, natomiast od 5 września planowane jest zwiększenie liczby lotów do trzech tygodniowo. Obecnie ostatni rejs na tej trasie zaplanowano na 31 października 2021 r.


Mocno angażujemy się w międzynarodową ekspansję, aby wesprzeć bezpieczny powrót do podróży międzynarodowych i kontynuować gospodarcze ożywienie Kanady. To ważne, aby loty rozpoczęły się jeszcze tego lata – nie możemy się doczekać, aby pomóc Kanadyjczykom połączyć się z ich bliskimi w Europie – powiedział John Weatherill, dyrektor handlowy WestJet.

Chociaż WestJet reklamuje się jako tania linia lotniczą, na lotach do Holandii przewoźnik zaoferuje klasę ekonomiczną premium i klasę biznes. Samolot Boeing 787-9 użytkowany przez WestJet zabiera na pokład 16 pasażerów w klasie biznes, 28 w klasie ekonomicznej premium oraz 276 w klasycznej klasie ekonomicznej. Klasa biznesowa wyposażona jest w rozkładane fotele typu Super Diamond, 18-calowe ekrany dotykowe z systemem rozrywki pokładowej oraz serwis à la carte.

Ponadto, 1 maja 2021 r. WestJet wznowił rejsy z Toronto–Pearson do Londynu–Gatwick.

Fot.: WestJet

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy