×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore: A350-900ULR poleciał do Newark


Singapore Airlines w czwartek powróciły na trasę Singapur - Newark po pięciu latach od zawieszenia usługi. To najdłuższa trasa lotnicza na świecie (15 345 km).


Samolot z lotniska Changi wystartował w czwartek o 23:35, a w Newark wylądował o 5:24 (czasy lokalne). Pokonanie przeszło 15 tys. kilometrów airbusowi A350-900ULR zajęło ok. 17 godzin i 25 minut.

Najnowsze egzemplarze z rodziny A350-XWB we flocie Singapore Airlines, oprócz zwiększonego zasięgu, charakteryzuje rzadko spotykana konfiguracja wnętrza, które jest pozbawione klasy ekonomicznej. Na pokładzie A350-900ULR znajduje się bowiem 67 foteli w klasie biznes i 94 w klasie ekonomicznej premium.


W sumie przewoźnik zamówił siedem maszyn tego typu - dwie zamierza przeznaczyć do obsługi połączenia do Newark, a pozostałe pięć do obsługi połączenia do Los Angeles. Airbusy A350-900ULR do Miasta Aniołów polecą z początkiem listopada br.

Dzięki odbiorom nowych maszyn, liczba lotów między Singapurem a USA stopniowo wzrośnie z 40 do 53 w ciągu tygodnia.

fot. Airbus


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie