×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy w ofercie FlixBusa


FlixBus uruchomi od 7 września br. trzy nowe bezpośrednie połączenia. Z Warszawy będzie można pojechać zielonym autokarem do Gdyni (przez Sopot), Karpacza (przez Wrocław) i Przemyśla (przez Rzeszów).Przewoźnik poinformował także o otwarciu pierwszego oficjalnego stacjonarnego sklepu FlixShop. Jest on zlokalizowany na stacji Metro Młociny w Warszawie. Otwarty przez cały tydzień w godz. 7 - 20, a w piątki do 23. Można w nim nabyć m.in. bilety na przejazd FlixBusem lub liniami partnerskimi. 


Dodatkowym udogodnieniem jest także możliwość rezerwacji fotelików dziecięcych na wybrane kursy. Aby tego dokonać trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta na min. 24 godziny przed odjazdem. Usługa jest dostępna na wybrane kursy niektórych operatorów (m.in. PKS Bydgoszcz i PKS Szczecinek, TPO Pastuszek, Mobilis). Foteliki posiadają pasy bezpieczeństwa, są zgodne z normą ECE-R44/04 i mogą w nich podróżować dzieci ważące między 9 a 36 kg.

fot. mat. prasowegość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie