Delta: Nowości na trasach do Europy i na Bliski Wschód

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
23 sierpnia 2018 09:10
4 komentarze
Amerykańska Delta poinformowała o nowościach w siatce połączeń na przyszłoroczny sezon letni. Zmiany obejmują: uruchomienie nowej trasy do Holandii oraz zwiększenie częstotliwości na wybranych trasach do Europy oraz na Bliski Wschód.
Reklama

23 maja 2019 roku linia uruchomi codzienne loty z Tampy do Amsterdamu, dzięki czemu stolica Holandii zyska kolejne połączenie na Florydę (od bieżącego roku pasażerowie Delty mogą latać już do Orlando). W sumie przewoźnik zakłada, że bezpośrednie loty do Amsterdamu będą w przyszłorocznym sezonie letnim dostępne z jedenastu lotnisk w Stanach Zjednoczonych.


Ponadto, od 16 czerwca linia uruchomi dodatkowe rotacje na trasach z Los Angeles do Paryża-CDG i Amsterdamu, dzięki czemu połączenia te będą realizowane codziennie. Zwiększona częstotliwość - z jednego do dwóch rejsów dziennie - zostanie wprowadzona także na trasach z Nowego Jorku-JFK do Paryża oraz Tel Awiwu.

- Delta kładzie duży nacisk na rozwój poza USA, w tym w Europie, która jest ważnym elementem naszej strategii - powiedział Roberto Ioriatti, wiceprezes Delty ds. lotów transatlantyckich. - Nowe połączenie z Tampa Bay i zwiększona częstotliwość na innych kluczowych trasach z naszych najważniejszych hubów w Los Angeles i w Nowym Jorku zapewnią naszym klientom większy wybór i dogodne przesiadki na loty realizowane przez partnerów Delta Air Lines - dodał Ioriatti.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
brooks88 2018-08-23 21:29   
brooks88 - Profil brooks88
Do gość_c5e7a mój komentarz to był ironia to gościa co się marzą mu loty a380 z Poznania. Mnie też denerwują i śmieszą tego typu komentarze.
gość_c5e7a 2018-08-23 18:57   
gość_c5e7a - Profil gość_c5e7a
@moderatorzy: Czy moge prosic o usuwanie komentarzy w tonie: “Kiedy z...“, “Czemu nie z...“, “Skandal, ze nie z...“? Niczego nie wnosza i odrywaja od tematu. Dziekuje.
brooks88 2018-08-23 14:27   
brooks88 - Profil brooks88
A kiedy do Poznania ? He he
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama