×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta: Nowości na trasach do Europy i na Bliski Wschód


Amerykańska Delta poinformowała o nowościach w siatce połączeń na przyszłoroczny sezon letni. Zmiany obejmują: uruchomienie nowej trasy do Holandii oraz zwiększenie częstotliwości na wybranych trasach do Europy oraz na Bliski Wschód.23 maja 2019 roku linia uruchomi codzienne loty z Tampy do Amsterdamu, dzięki czemu stolica Holandii zyska kolejne połączenie na Florydę (od bieżącego roku pasażerowie Delty mogą latać już do Orlando). W sumie przewoźnik zakłada, że bezpośrednie loty do Amsterdamu będą w przyszłorocznym sezonie letnim dostępne z jedenastu lotnisk w Stanach Zjednoczonych.


Ponadto, od 16 czerwca linia uruchomi dodatkowe rotacje na trasach z Los Angeles do Paryża-CDG i Amsterdamu, dzięki czemu połączenia te będą realizowane codziennie. Zwiększona częstotliwość - z jednego do dwóch rejsów dziennie -  zostanie wprowadzona także na trasach z Nowego Jorku-JFK do Paryża oraz Tel Awiwu.

- Delta kładzie duży nacisk na rozwój poza USA, w tym w Europie, która jest ważnym elementem naszej strategii - powiedział Roberto Ioriatti, wiceprezes Delty ds. lotów transatlantyckich. - Nowe połączenie z Tampa Bay i zwiększona częstotliwość na innych kluczowych trasach z naszych najważniejszych hubów w Los Angeles i w Nowym Jorku zapewnią naszym klientom większy wybór i dogodne przesiadki na loty realizowane przez partnerów Delta Air Lines - dodał Ioriatti.
gość_32dc7 - Profil
gość_32dc7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie