Hotel B&B Kraków Centrum już przyjmuje gości

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
26 kwietnia 2018 08:22
Hotel B&B Kraków Centrum to szósty obiekt pod tą marką w Polsce. Przyjmuje on gości już od 11 kwietnia br.
Reklama

Hotel zlokalizowany jest przy ul. Monte Cassino 1, niedaleko Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz Zamku Królewskiego na Wawelu.

Do dyspozycji gości oddano 130 pokoi z łazienkami. Wszystkie wyposażone są w część wypoczynkową i miejsce do pracy, 40-calowy telewizor SmartLCD, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz specjalnie wytłumione drzwi i okna. Biuro projektowe Tremend, które odpowiadało za aranżację wnętrz, przewidziało także ciekawe krakowskie akcenty w każdym z pokoi.


B&B Hotel Kraków Centrum oferuje także szeroką gamę usług dodatkowych. Codziennie serwowane są śniadania w formie bufetu, za które można dodatkowo dopłacić. Jak jednak zapewnia szefostwo obiektu, cena posiłku jest bardzo przystępna. Prócz tego dostępna jest także sala konferencyjna z niezbędnym i nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Goście mogą pozostawić swoje auto w podziemnym parkingu. W lobby znajduje się z kolei otwierany wieczorami bar. Na terenie hotelu działa także bezpłatne WiFi.


Już pierwsze dni działalności naszego hotelu pokazują, że miasto potrzebowało takiego miejsca jak B&B Kraków Centrum – doskonale położonego, oferującego maksimum komfortu za przystępną cenę. Liczni goście zameldowali się u nas już w dniu otwarcia. Jednocześnie obserwujemy dalszy szybki wzrost zainteresowania nasza ofertą. Tak imponujący start przeszedł nasze oczekiwania. To dobra prognoza na przyszłość – mówi Małgorzata Mazurkiewicz, dyrektor Hotelu B&B Kraków Centrum.

fot. mat. prasowe

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama