×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian odświeża swoją markę


Austrian Airlines idą z duchem czasu i wprowadzają zmiany w swoim wizerunku, by być jeszcze nowocześniejszym przewoźnikiem i lepiej sprostać wymaganiom cyfrowego świata.


Austriackie linie lotnicze wprowadzają obecnie niewielkie zmiany m.in. w logo firmy, które ma być bardziej czytelne przede wszystkim dla użytkowników Internetu. Coraz więcej osób korzysta z aplikacji mobilnych oraz smartfonów czy smartwatchy, a odświeżony znak Austrian ma przykuwać wzrok i być bardziej rozpoznawalny.

Ulepszone logo ma pojawić się potem nie tylko na nowej stronie przewoźnika oraz w aplikacji, które zostaną udostępnione na przełomie 2018/19 roku, ale również na lotniskach oraz w biurach. 

Odświeżeniu z wykorzystaniem nowego logo ulegnie również malowanie samolotów. Pierwsza maszyna - Boeing 777 o rejestracji OE-LPF - jest obecnie modernizowana w Hong Kongu. Samolot z nowym malowaniem będzie można zobaczyć w Wiedniu w maju 2018 roku.


Do wakacji w 2019 roku Austrian Airlines planuje przemalowanie 18 z 82 swoich maszyn, a cały proces odświeżania floty ma potrwać w sumie siedem lat.gość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie