Airbnb uruchomi swoje linie lotnicze?

1 marca 2018 19:17
1 komentarz
Popularny serwis Airbnb planuje swój dalszy rozwój, między innymi uruchomienie własnej linii lotniczej, ujawnił jeden ze współzałożycieli platformy.
Reklama
Airbnb miało być tańszą alternatywą dla hoteli - za pomocą serwisu można zarezerwować pokój lub wynająć apartament czy dom w niemal każdym zakątku świata. Właściciele stawiają na stały rozwój i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich stałych klientów - już niedługo przez Airbnb będzie można wynajmować luksusowe mieszkania.

W tym roku Airbnb obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Spółka nie spoczywa jednak na laurach, ale ma coraz to bardziej ambitne plany. Airbnb ma się stać miejscem, gdzie będziemy mogli zarezerwować swoją całą podróż.


Brain Chesky, jeden ze współzałożycieli Airbnb, zapowiada, że poważnie rozważają wejście na rynek lotniczy. Badają różne koncepcje i możliwości, w tym kompleksowe planowanie podróży służbowych. O nazwę dla linii lotniczy nie musieliby się martwić - jak żartobliwie poinformował Chesky nazwa będzie prosta i na pewno zapadnie w pamięć "Bnb Air".

Czy doczekamy się realizacji tych planów? Przyszłość pokaże.

Ostatnie komentarze

gość_2d636 2018-03-07 15:30   
gość_2d636 - Profil gość_2d636
to juz sa jakies zarty z tym airbnb !!!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy