×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbnb uruchomi swoje linie lotnicze?


Popularny serwis Airbnb planuje swój dalszy rozwój, między innymi uruchomienie własnej linii lotniczej, ujawnił jeden ze współzałożycieli platformy.


Airbnb miało być tańszą alternatywą dla hoteli - za pomocą serwisu można zarezerwować pokój lub wynająć apartament czy dom w niemal każdym zakątku świata. Właściciele stawiają na stały rozwój i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich stałych klientów - już niedługo przez Airbnb będzie można wynajmować luksusowe mieszkania. 

W tym roku Airbnb obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Spółka nie spoczywa jednak na laurach, ale ma coraz to bardziej ambitne plany. Airbnb ma się stać miejscem, gdzie będziemy mogli zarezerwować swoją całą podróż.


Brain Chesky, jeden ze współzałożycieli Airbnb, zapowiada, że poważnie rozważają wejście na rynek lotniczy. Badają różne koncepcje i możliwości, w tym kompleksowe planowanie podróży służbowych. O nazwę dla linii lotniczy nie musieliby się martwić - jak żartobliwie poinformował Chesky nazwa będzie prosta i na pewno zapadnie w pamięć "Bnb Air".

Czy doczekamy się realizacji tych planów? Przyszłość pokaże.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie