×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UPS składa zamówienie na boeingi 747-8F oraz 767


UPS potwierdził złożenie zamówienia na 14 boeingów 747-8F oraz czterech 767. Łącznie do 2022 roku linia odbierze 32 maszyny tego typu.


Nasza usługa dostaw następnego dnia oraz przesyłki lotnicze rozwijają się do rekordowych poziomów, a międzynarodowy segment UPS zanotował cztery kolejne kwartały dwucyfrowego wzrostu eksportu. Aby wesprzeć ten silny popyt transportowy, cały czas inwestujemy w dodatkową przepustowość naszej floty, zapewniając kluczowe ogniwo, którego nasi klienci potrzebują na rynkach całego świata - powiedział David Abney, prezes i dyrektor generalny UPS.

Zamówienie zostanie dostarczone w oparciu o harmonogram z 2016 roku, kiedy to przewoźnik zamówił 14 boeingów 747-8F. Łącznie do 2022 roku linia odbierze 32 nowe samoloty, zwiększając łądowność całej floty o ponad 4 mln kilogramów. Globalna sieć lotnicza UPS obejmuje ponad 500 samolotów. W poprzednim roku przewoźnik otrzymał 3 nowe boeingi 747-8F.


UPS wyraźnie wykorzystał moc i wydajność, jaką 747-8 Freighter wprowadza na rynek. Jesteśmy pod wrażeniem tego, w jaki sposób UPS wykorzystuje swój samolot w swoich działaniach i cieszymy się, że dostarczymy im dodatkowe samoloty - powiedział Kevin McAllister, prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes.gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie