WestJet poleci do Paryża i Londynu

31 stycznia 2018 09:38
1 komentarz
Linie lotnicze WestJet uruchomią sezonowe bezpośrednie połączenie z Halifaxu w Nowej Szkocji do Londynu Gatwick i Paryża-CDG. Trasy wystartują odpowiednio 29 kwietnia i 31 maja.
Reklama
- Nowe bezpośrednie połączenia lepiej połączą rozwijający się Halifax ze światem i pozwolą większej liczbie ludzi odkryć wiele możliwości biznesowych i turystycznych oferowanych przez nasze miasto i prowincję. Dostęp do coraz większej liczby lotów jest integralną częścią ambitnej strategii gospodarczej regionu i cieszę się, że WestJet dostrzega wartość dalszych inwestycji w naszym mieście - powiedział Mike Savage, burmistrz Halifaxu.

Połączenie do obu europejskich stolic będzie realizowane codziennie z wykorzystaniem boeingów 737 MAX 8. Ceny biletów rozpoczynają się już od 670 PLN w jedną stronę.

Rejsy będą realizowane według następującego rozkładu:
- Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie współpracy z WestJet, której celem jest uruchomienie tej nowej trasy długodystansowej, która jeszcze bardziej wzmocni pozycję Gatwick jako najbardziej ruchliwego na świecie lotniska dla tanich, długodystansowych połączeń - powiedział Guy Stephenson, dyrektor handlowy lotniska Londyn Gatwick.


WestJet obecnie lata do 16 miast z Halifaxu; na 10 trasach krajowych w Kanadzie i 6 międzynarodowych, w tym 3 do Europy. Oprócz wspomnianego wcześniej Paryża i Londynu, przewoźnik obsługuje w Europie także sezonowe loty do Glasgow.


Ostatnie komentarze

gość_af8c9 2018-01-31 11:33   
gość_af8c9 - Profil gość_af8c9
Jak tak dalej pójdzie to będą latać AN2 z europy do ameryki.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy