×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WestJet poleci do Paryża i Londynu


Linie lotnicze WestJet uruchomią sezonowe bezpośrednie połączenie z Halifaxu w Nowej Szkocji do Londynu Gatwick i Paryża-CDG. Trasy wystartują odpowiednio 29 kwietnia i 31 maja.


Nowe bezpośrednie połączenia lepiej połączą rozwijający się Halifax ze światem i pozwolą większej liczbie ludzi odkryć wiele możliwości biznesowych i turystycznych oferowanych przez nasze miasto i prowincję. Dostęp do coraz większej liczby lotów jest integralną częścią ambitnej strategii gospodarczej regionu i cieszę się, że WestJet dostrzega wartość dalszych inwestycji w naszym mieście - powiedział Mike Savage, burmistrz Halifaxu.

Połączenie do obu europejskich stolic będzie realizowane codziennie z wykorzystaniem boeingów 737 MAX 8. Ceny biletów rozpoczynają się już od 670 PLN w jedną stronę. 

Rejsy będą realizowane według następującego rozkładu:
Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie współpracy z WestJet, której celem jest uruchomienie tej nowej trasy długodystansowej, która jeszcze bardziej wzmocni pozycję Gatwick jako najbardziej ruchliwego na świecie lotniska dla tanich, długodystansowych połączeń - powiedział Guy Stephenson, dyrektor handlowy lotniska Londyn Gatwick.


WestJet obecnie lata do 16 miast z Halifaxu; na 10 trasach krajowych w Kanadzie i 6 międzynarodowych, w tym 3 do Europy. Oprócz wspomnianego wcześniej Paryża i Londynu, przewoźnik obsługuje w Europie także sezonowe loty do Glasgow.

gość_fefbd - Profil
gość_fefbd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie